AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 17 stycznia 2019, 05:43. Na stronie przebywa 248 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika johny


Profil użytkownika johny

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: johny
  • Grupa: Użytkownicy
  • Data rejestracji: 08.08.2011; 00:00
  • Punktów: 1710
  • Punktów typera: 0
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 330
  • Newsów: 0
Ten użytkownik posiada obecnie 0 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.

Ostatnie newsy tego użytkownika

Ten użytkownik nie posiada napisanych newsów

Ostatnie komentarze tego użytkownika

johny
Komentarzy: 330
Newsów: 0
Dodano: 9 dni temu

To będą jaja, jak po sezonie odejdzie Filipe, Lucas i Godin. Osobiście ani Filipe ani Godina żałować nie będę, nie dlatego, że ich nie lubię lub nie cenię, wręcz przeciwnie to były filary naszego sukcesu. Uważam jednak, że ani Filipe ani Godin ani Juanfran przez starość obniżyli loty. Musimy jednak wszystko zrobić aby zatrzymać Lucasa. Para Lucas - Gimenez to para na lata, na lewej byłby Jonny a na prawej Arias. Koniecznie należałoby kupić drogiego LO, co do 4 stopera to powinien być młodzik z naszej szkółki.

johny
Komentarzy: 330
Newsów: 0
Dodano: 13 dni temu

@saraokinc zapewne masz rację, tylko ja jak patrzę na skład Atleti i ostatnich wychowanków co weszli do pierwszej 11 lub ich okolic to widzę Saula i Thomasa i przez ostatnie chyba 3 lata nic, z tym będzie 4 lata. I tutaj trzeba zadać pytanie czy normalnym jest, że przez 3,5 roku żaden wychowanek nie przebił się do szerokiej kadry pierwszego zespołu na stałe? Jesteśmy jak Barcelona tylko, że oni ciut bardziej kasiaści.

johny
Komentarzy: 330
Newsów: 0
Dodano: 13 dni temu

Nie dzieje się źle Atletico potrzebuje świeżej krwi, Felipe, Juanfran i Godin są już wiekowi nawet jak na obrońców, więc pora ich zastąpić młodszymi. Boleję jednak nad tym, że będą to tylko i wyłącznie zakupy, szkoda że żaden z wychowanków nie wejdzie w miejsce naszej zasłużonej trójki. To jest jeden z grzechów pierworodnych Simeone: na lewej obronie postawi na Saula a na prawej na Thomasa ale młodzika nie wypuści na szerokie wody.

johny
Komentarzy: 330
Newsów: 0
Dodano: 2 miesiące temu

Atletico potrzebuje nie tyle wzmocnień co zmianę trenera. Wywalenie Simeone to będzie największe wzmocnienie. Gość jest cholernie jednowymiarowy w zakresie taktyki i konserwatywny co do wyborów personalnych.

johny
Komentarzy: 330
Newsów: 0
Dodano: 2 miesiące temu

Ile sezonów gramy z tyłu Juanfranem, Godinem i Filipe? Zawodnicy starzy i wyeksploatowani i dlatego tracimy bramki, inna sprawa, że wcześniej graliśmy na dwóch DM-ów a teraz na jednego to też ma znaczenie. Mam nadzieję, że po sezonie odejdzie Simeone, pewna formuła się wyczerpała zarówno pod względem taktyki jak i wykonawców, a nasz trener ciągle to samo. Czekam na trenera z wizją gry na TAK, bo to co my gramy to jest murarka na poziomie Conte i Murzynio.

johny
Komentarzy: 330
Newsów: 0
Dodano: 2 miesiące temu

Najgorsze jest w tym, że Simeone nie ewoluuje, gramy ciągle to samo: defensywa i kontry. Kiedyś też był problem z bramkami ale defensywa była żelazna, teraz to i żelaznej defensywy nie ma. Od sezonu mistrzowskiego jest równia pochyła a z taką grą nie zasługujemy na top4. Po sezonie trzeba pożegnać się z Simeone, niech idzie zbawiać Inter. Potrzebny nam jest trener z wizją gry na tak, taki Sarri pięknie odmienił Chelsea. Zakładam jednak, że Simeone zostanie i będzie tak jak z Wengerem w Arsenalu.

johny
Komentarzy: 330
Newsów: 0
Dodano: 4 miesiące temu

Tylko debil mógł wymienić Zaze na Gameiro, podobnie z wymianą Gameiro na Kalinicia.

johny
Komentarzy: 330
Newsów: 0
Dodano: 4 miesiące temu

No nie wiem, nie śledzę ligi portugalskiej ale był spory hype nad Grimaldo. Inna sprawa skoro chce odejść to po sezonie za darmo odejdzie.

johny
Komentarzy: 330
Newsów: 0
Dodano: 4 miesiące temu

Miłość nie miłość, teraz musi zostać, bo drugiego LO nie kupimy tak szybko, chyba że Bernata z Bayernu. Jaruzel pisze prawdę, Filipe młodzieniaszkiem nie jest, a patrząc na historię Tiago czy Gabiego to zostało mu jakieś 2 lata gry, a może mniej, bo na skrzydle liczy się szybkość.

johny
Komentarzy: 330
Newsów: 0
Dodano: 4 miesiące temu

Widocznie Lucas Hernandez prezentuje lepszą formę niż Filipe. Niech lepiej przyłoży się na treningu to odzyska miejsce w pierwszej jedenastce. Cholo jest konserwatywny w doborze pierwszej jedenastki, musiał Lucas pokazać się, że jest w znacząco lepszej formie niż Brazylijczyk.

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski