AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 22 sierpnia 2017, 16:49. Na stronie przebywa 463 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika Jaro95


Profil użytkownika Jaro95

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: Jaro95
  • Grupa: Użytkownicy
  • Data rejestracji: 03.02.2016; 12:25
  • Punktów: 3160
  • Punktów typera: 0
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 624
  • Newsów: 0
Ten użytkownik posiada obecnie 0 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.

Ostatnie newsy tego użytkownika

Ten użytkownik nie posiada napisanych newsów

Ostatnie komentarze tego użytkownika

Jaro95
Komentarzy: 624
Newsów: 0
Dodano: 2 dni temu

Remis na wagę złota. W żadnym wypadku nie zasłużyliśmy na remis. Cieszy postawa Correi i Gaitana. Oblak po raz kolejny ratuje nam skórę. Który to już raz z rzędu. Człowiek diament i niech kto tylko powie, że jest jednym z najlepszych bramkarzy świata tylko dlatego, że ma bardzo dobrą obronę. Gra Savića to był kryminał, jeśli w następnym meczu wyjdzie na boisko to szczerze będę życzył naszym porażki, by wreszcie Cholo przejrzał na oczy. Na następny mecz widziałbym taki skład Oblak-Vrsaljko,Godin,Gimenez,Lucas/Filipe-Gaitan,Koke,Gabi,Carrasco-Correa,Vietto. Vietto może nie będzie wzmocnieniem ataku, ale gorszy od Torresa nie będzie. Przynajmniej dochodzi do sytuacji podbramkowych i jest przynajmniej na boisku.

Jaro95
Komentarzy: 624
Newsów: 0
Dodano: 2 dni temu

W poprzednim sezonie nie graliśmy takie dna nawet w najgorszych momentach sezonu. Wszyscy poniżej krytyki. Nic nie istnieje. Savić out w podskokach.

Jaro95
Komentarzy: 624
Newsów: 0
Dodano: 2 dni temu

I weź tu nie przeklinaj,gdy się patrzy na grę Savića....

Jaro95
Komentarzy: 624
Newsów: 0
Dodano: 2 dni temu

Augusto za Carrasco,Vietto za Griezmanna i jedziem z nimi.

Jaro95
Komentarzy: 624
Newsów: 0
Dodano: 3 dni temu

Pewne zwycięstwo przydałoby się naszym graczom, by pewnie wejść w sezon. Nieważne,że Girona wygrała w sparingu z City. Naszym obowiązkiem jest wygrać z nimi. Jeśli dla nas ten zespół ma być wyzwaniem to zapomnijmy o tytułach. Liczę na minimum 2:0 dla nas.

Jaro95
Komentarzy: 624
Newsów: 0
Dodano: 3 dni temu

Akurat 94 mln Higuaina złożyło się wiele czynników. Pierwszym jest to,że grał w Realu i dobre liczby tam wykręcał. Sezon wcześniej miał 36 bramek. Można mu wypominać wiele rzeczy jak np.granie kaszany w finałach ,ale byle kto nie strzela 36 bramek. Jego akcje stoją wyżej niż Costy, co nie oznacza, że był wart aż 94 miliony.

Jaro95
Komentarzy: 624
Newsów: 0
Dodano: 3 dni temu

@Manian Ciągle pokazuje jak mu zależy na przejściu do nas. Wielokrotnie to mówi w wywiadach. Śmiem też twierdzić, że nietrenowanie w Chelsea to celowy zabieg by inne kluby się nim nie interesowały. Po co im taki zawodnik który całe dwa miesiące poważnie nie trenuje. Musieliby go w kompnować zespół, a nie widzę topowe zespołu który by na to poszedł. Wiadomo, że niektóre kluby nie miałyby nic przeciwko temu typu Monaco czy chińskie zespoły, ale mówimy oczywiście o topowych klubach, bo głównie w nie mierzy Costa. Dodać należy jeszcze do tego jego charakter. To jeden z powodów, dla którego topowe zespoły nie chcą go u nas i nie są nim zainteresowane. Atletico też musi coś od siebie dać w celu ściągnięcia. 30 mln które dawaliśmy dobitnie pokazało jak nam zależy na jego ściągnięciu. Nie dziwię się jego frustracji i jego wypowiedziom.

Jaro95
Komentarzy: 624
Newsów: 0
Dodano: 7 dni temu

Jeśli to prawda, to brać z zamkniętymi oczami.

Jaro95
Komentarzy: 624
Newsów: 0
Dodano: 7 dni temu

Z racji wieku 80 mln nie jest wart, pomimoiż jestvna tym samuym poziomie co Lukaki i Morata. Plus dochodzi jeszcze sposób rozstania. 45-50 mln dla mnie za tyle jest do wyciągnięcia. 30 mln to jest śmiech na sali i nie dziwię się Chelsea, że stawiają tak sprawe.

Jaro95
Komentarzy: 624
Newsów: 0
Dodano: 9 dni temu

Czy będzie można wygrać buty treningowe Bernarda Mensaha?

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski