AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 27 marca 2017, 22:30. Na stronie przebywa 277 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika Jaro95


Profil użytkownika Jaro95

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: Jaro95
  • Grupa: Użytkownicy
  • Data rejestracji: 03.02.2016; 12:25
  • Punktów: 2465
  • Punktów typera: 0
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 488
  • Newsów: 0
Ten użytkownik posiada obecnie 9 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.
Spambot
Spambot
Spambot
Spambot
Spambot
Spambot
Spambot
Brak szacunku wobec Redaktora, żart bardzo niskich lotów.
Chamskie zachowanie wobec Redaktora, totalny brak szacunku.

Ostatnie newsy tego użytkownika

Ten użytkownik nie posiada napisanych newsów

Ostatnie komentarze tego użytkownika

Jaro95
Komentarzy: 488
Newsów: 0
Dodano: 3 dni temu

@steken Z Torresem i Mandżukiciem nie do końca się zgodzę. Torres wcześniej był dobry, ale gdy do nas ponownie przyszedł, to nie oszukujmy się ale grał bardzo słabo. Czasami tylko miał lekkie przebłyski. Z Mandżukiciem jest podobnie, z tym, że można było dać mu jeszcze szansę. Nie muszę przypominać, jak grał w drugiej części sezonu. Kwestia tej wyliczanki, kto był dobry, a kto nie, jest spowodowane tym,że mieliśmy wyśmienitych zawodników. Z drugiej strony jesteśmy jedną z najlepszych ekip w Europie,w której walczymy o wszystkie trofea, więc do cholery powinniśmy wymagać coś więcej od zawodników,niż tylko 15 goli w sezonie.

Jaro95
Komentarzy: 488
Newsów: 0
Dodano: 5 dni temu

Z kadrą możemy nie mieć trudności, tylko gorzej z poskładaniem tego wszystkiego. Boję się,że jak Cholo odejdzie, to będziemy obniżać loty jak United w momencie gdy odszedł od nich Ferguson.

Jaro95
Komentarzy: 488
Newsów: 0
Dodano: 8 dni temu

Koke!! Świetnie gramy,choć tak chujowej Sevilli się nie spodziewałem.

Jaro95
Komentarzy: 488
Newsów: 0
Dodano: 8 dni temu

Bramka bardzo ładna, ale czy bramka życia, to bym polemizował

Jaro95
Komentarzy: 488
Newsów: 0
Dodano: 8 dni temu

Na pewno w tym meczu nie zabraknie zaangażowania w tym meczu. Jak to wyjdzie w praniu...ciężko przewidzieć. Dyspozycja Sevilli i Atletico to jedna wielka niewiadoma. Sevilla jednak wydaje się być w dołku...wcześniej grali dużo lepiej. Nie zabraknie im jednak motywacji. Najlepiej jakbyśmy od początku zagrali mocnym pressingiem, tak jak to robimy w meczach z Barceloną. Jeśli uważamy się za trzecią siłę LaLigi, i chcemy zakończyć sezon na trzecim miejscu, to musimy ten mecz wygrać. Ciężko przewidzieć wynik ale pokuszę się o typ 2:1 dla nas.

Jaro95
Komentarzy: 488
Newsów: 0
Dodano: 9 dni temu

Mm nadzieje, że ktośz dwójki, Real lub Barca, wyleci na zbity ryj z LM. Najlepiej niech te obydwa kluby odpadną.

Jaro95
Komentarzy: 488
Newsów: 0
Dodano: 9 dni temu

Sevilla gra ostatnio padline, więc nie traktowałbym tego dwumeczu jako wyznacznik ich formy. Osobiście wiedziałem , po meczu na Pizjuan, że to Leicester przejdzie. Na pewno nie możemy ich lekceważyć. Zaczynają grać piłkę z poprzedniego sezonu, i nie mają nic do stracenia. Wyjdą bez szczególnwj presji. My też jednak wyjdziemy z silnym nastawieniwm, w końcu mamy obsesje na punkcie LM. Wbić 2 lub 3 bramki, przedewszystkim, nie dać sobie wbić gola.

Jaro95
Komentarzy: 488
Newsów: 0
Dodano: 12 dni temu

Brawo Oblak. Co odwalił Gimenez teraz,to ja nie wiem. Mam nadzieję, że chociaż będzie czwarty w hierarchii obrońców u Cholo.

Jaro95
Komentarzy: 488
Newsów: 0
Dodano: 12 dni temu

@Torres94 Tak wiem,ale mimo to potrafił w tamtym sezonie ożywiać i ciągnąć grę ofensywną, i czasami mi brakuje tego z jego strony. Choć fakt,że gra teraz bardziej zespołowo,co Cholo mu nakazał,przez co nie może w pełni wykorzystać swoich walorów. Mimo to ostatnio jest pod formą w ostatnich meczach.

Jaro95
Komentarzy: 488
Newsów: 0
Dodano: 12 dni temu

Dobra pierwsza połowa Atletico. Jak zwykle bardzo aktywny Vrsaljko. Świetny mecz Koke. Niewidoczny jest Carrasco w tym meczu. Po tej kontuzji notuje słabe występny,poza pojedynczymi przebłyskami. Mam nadzieję,że Cholo da trochę odpocząć Koke i Griezmannowi, którzy ostatnio grają nonstop. Ciężki kwiecień przed nami, więc oszczędzajmy ich,póki możemy.

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski