AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 21 kwietnia 2018, 02:15. Na stronie przebywa 137 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika Dylan


Profil użytkownika Dylan

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: Dylan
  • Grupa: Administratorzy
  • Data rejestracji: 23.05.2011; 00:00
  • Punktów: 35135
  • Punktów typera: 50
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 4371
  • Newsów: 4209
Ten użytkownik posiada obecnie 1 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.
SPAM

Ostatnie komentarze tego użytkownika

Dylan
Komentarzy: 4371
Newsów: 4209
Dodano: 2 dni temu

I nie wykupi.

Dylan
Komentarzy: 4371
Newsów: 4209
Dodano: 5 dni temu

@PGFT00 Przeczytaj mój drugi komentarz pod tą zapowiedzią, zastosuj się do wskazówek w nim zawartych, a następnie wrócić i przeproś za wciskanie mi, że nie szanuję lub wręcz nienawidzę Torresa.

Oczywiście że bramki Torresa cieszą, ale jest ich tak mało, a jego gra jest tak słaba, że nie zasługuje na miejsce w obecnej drużynie choćby był nie wiem jaką legendą. Nikt mu nie odbiera statusu legendy, ale odcinać kupony może w MLS, a nie w drużynie mierzącej w najwyższe cele, którą ciągnie w dół. Powtórzę po raz kolejny głośno i wyraźnie:

NAUCZCIE SIĘ - TAK JAK SIMEONE - ODDZIELAĆ TORRESA-LEGENDĘ OD TORRESA-PIŁKARZA, BO TO ZAŚLEPIENIE JEST TOKSYCZNE

Griezmanna czepiam się wtedy, gdy jest o co, więc to chyba logiczne. W przeciwieństwie do niektórych wymagam jak najwięcej i chcę w drużynie jak najlepszych piłkarzy, którzy się przy tym z nią identyfikują, a nie pajacują na prawo i lewo.

Gameiro się aż tak nie czepiam, bo po pierwsze nie biadoli, że chciałby więcej grać i rozumie swoją rolę rezerwowego, a po drugie wywiązuje się z niej o niebo lepiej niż pokraczny Torres. Pomijając naturalne i fenomenalne zgranie z Griezmannem, przemawiają za nim liczby na przestrzeni tego i poprzedniego sezonu: 26 goli i 11 asyst wobec 18 goli i 7 asyst Torresa przy niemal identycznym czasie gry. Oczywiście obaj są dalecy od oczekiwań wobec pierwszego napastnika z ławki, ale akurat Kevina bym się przed przyszłym sezonem nie pozbywał, bo na ławkę jest jak znalazł, zwłaszcza że łatać trzeba będzie też inne pozycje.

Na koniec porównanie Gameiro i Torresa w nieco szerszym spojrzeniu:

https://imgur.com/a/Au8Sy

PS: To nie jest kwestia empatii, a trzeźwego spojrzenia na rzeczywistość.

PS2: Ja kibicuję Torresowi i Atleti od 13 lat, ale nie do końca wiem, co to zmienia.

Dylan
Komentarzy: 4371
Newsów: 4209
Dodano: 5 dni temu

@PGFT00 Raz na jakiś czas to nawet Benzema trafi do siatki.

Dylan
Komentarzy: 4371
Newsów: 4209
Dodano: 5 dni temu

Po tym golu było pewne, że tak jak to się dzieje od czasów gry w Chelsea, Fernando kupi sobie u swoich wielbicieli alibi na kolejny miesiąc, bo strzelił potężnemu Levante. Zaślepionych fanatyków i wyznawców Torresa nie nawrócę choćbym wskazał miliard argumentów i statystyk potwierdzających, że jest na dziś beznadziejnym napastnikiem jadącym na renomie i swojej legendzie, ale wystarczy, że Simeone umie oddzielić jego status od jego aktualnych umiejętności i możliwości, a sam Fernando zniknie w czerwcu z Madrytu.

Dylan
Komentarzy: 4371
Newsów: 4209
Dodano: 5 dni temu

Człowieku, Griezmann wybija się sam, żeby zasymilować faul, potem nogą szuka dłoni bramkarza (którą ten cofa), a Ty mówisz o rzucie karnym. Nie ma mowy o gwizdaniu takich popisów aktorskich rodem z Trudnych Spraw. Niech się skupi na grze, bo zmarnował trzecią z rzędu setkę (dwie w Lizbonie).

Dylan
Komentarzy: 4371
Newsów: 4209
Dodano: 5 dni temu

Nie, nie powinien. Symulka jak 150, a bramkarz zero intencji do faulu, chowa do tego ręce. Takie aktorstwa to nie faul.

Dylan
Komentarzy: 4371
Newsów: 4209
Dodano: 5 dni temu

@AfanasolBenz Wygasał, ale podpisał nowa umowę na kolejny sezon.

Dylan
Komentarzy: 4371
Newsów: 4209
Dodano: 6 dni temu

Wiedziałem, że skomentuje to ktoś mający w nicku "Torres" albo "ElNino". W każdym razie każdy z tych trzech piłkarzy prezentuje poziom adekwatny może w jakimś Realu Sociedad czy innym Espanyolu, ale na pewno nie w drużynie, której celem jest wygranie Ligi Mistrzów. Na szczęście jeden już zapowiedział, że po sezonie odchodzi, więc w pakiecie z Griezmannem spowoduje, że populacja tych zaślepionych Torresistas i Griezmannistas się znacznie zmniejszy.

Natomiast stwierdzanie faktów nie jest brakiem szacunku, bo każdego z tych graczy szanuję. Szanuję jednak także siebie i wielu innych fanów podzielających powyższą opinię, dlatego nie chcę ich oglądać w barwach drużyny, której szkodzą, zamiast pomagać, a która ja kocham i dla której chcę jak najlepiej. A jeśli na podstawie zacytowanego przez Ciebie prawdziwego (ale przy okazji żartobliwego) cytatu naprawdę uważasz, że nie szanuję Torresa, to możesz przeczytać poniższe teksty, wrócić i przeprosić.

http://tiny.pl/g2rnt
http://tiny.pl/g2rn7

Dylan
Komentarzy: 4371
Newsów: 4209
Dodano: 12 dni temu

Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Vazquez, Kroos, Kovacic, Asensio; Bale, Ronaldo

Oblak; Juanfran, Savic, Godin, Lucas; Vitolo, Saul, Thomas, Koke; Costa, Griezmann

Będzie 2-2.

Dylan
Komentarzy: 4371
Newsów: 4209
Dodano: 19 dni temu

Swoją drogą Carlos isaac to madridista.

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski