AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 18 lutego 2019, 22:17. Na stronie przebywa 385 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika Dylan


Profil użytkownika Dylan

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: Dylan
  • Grupa: Administratorzy
  • Data rejestracji: 23.05.2011; 00:00
  • Punktów: 35260
  • Punktów typera: 50
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 4388
  • Newsów: 4213
Ten użytkownik posiada obecnie 0 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.

Ostatnie komentarze tego użytkownika

Dylan
Komentarzy: 4388
Newsów: 4213
Dodano: 4 dni temu

Podobno, według niektórych, o Simeone dobrze albo wcale.

No to wcale.

Dylan
Komentarzy: 4388
Newsów: 4213
Dodano: 1 miesiąc temu

Mam nadzieję, że niedawni zwolennicy "zatrzymania Griezmanna za wszelką cenę" oraz głosiciele opinii, że "Griezmannowi nalezy się tyle pieniędzy, ile tylko chce, byle został" sa zadowoleni z efektów, jakie niesie ze sobą to, co zrobił klub. Sprawdza się bowiem wszystko to, o czym mądrzejsi od Was (w tym ja) ostrzegali: nie dość, że sportowo zmieniło się tyle co nic, to do konfliktów w szatni dochodzą problemy ekonomiczne (te akurat były proste do przewidzenia, wystarczy umieć dodac do siebie kilka cyferek, poziom gimnazjum), które spychaja klub pod ścianę. Wszyscy pozostali piłkarze są bowiem niedopłaceni (w realiach dzisiejszego rynku zarabiają grosze), a ponieważ pensje Griezmanna i Simeone (w sumie blisko 40 milionów euro (!) za sezon) ostatecznie wypchały nasz salary cup, nie ma opcji przedłużyć z nikim kontraktu, bo po prostu nas nie stać, by płacić komuś więcej. Dlatego Oblak gra na umowie sprzed dwóch czy trzech lat, mając już właściwie w dupie oferty nowego kontraktu (co przy takim traktowaniu ze strony klubu jest zrozumiałe) i dlatego Bayern może spokojnie oferować Lucasowi POTROJENIE zarobków, które na ten moment w Atleti nie mają się nijak do jego formy/wartości/statusu w klubie. Choćby sam piłkarz nie chciał odchodzić, to nie jest też idiotą, by grać za grosze i poświecać swój stan konta na rzecz stanu konta naczelnego gracza Fortnite'a i nadwornego pajaca z numerem 7, który poziomu światowego nie prezentował gdzieś od 2016 roku (a biadoli o jedzeniu z jednego stołu z Ronaldo i Messim). Reasumując, jeśli nie zimą, to latem oddamy zapewne najlepszego i najbardziej utalentowanego obrońcę na świecie za czapkę gruszek (tak, w tym przypadku i przy obecnych realiach te 80 milionów euro to dla Bayernu promocja, nawet jesli nie zwykli nigdy wydawać takich pieniędzy; a jak nie dla Bayernu, to dla jakiegokolwiek klubu pokroju PSG czy United, z którymi zresztą rozmawiał już Gil), by mieć za co omamić jeszcze choć kilku zawodników, podnosząc im kontrakty. Jeśli Wy nie widzicie, jakim memem i pośmiewiskiem jesteśmy na tle największych i poważnych klubów, to musicie być albo ślepi, albo głupi. Innej opcji nie ma. I nie, to nie jest pesymizm - to jest realizm, bo taka jest po prostu smutna rzeczywistość i wierzchołek góry lodowej, o który prędzej niż później spektakularnie się rozbijemy, nie wspominając już o żenującym stylu, jaki prezentujemy w 9/10 meczów. Smutne to, ale prawdziwe.

PS: Możecie darować sobie teksty typu "Znowu Dylan udaje, że pozjadał wszystkie rozumy", bo ani mnie to nie dotyka, ani to nie jest prawdą, bo mam rację i dobrze o tym wiecie. Po prostu w pewnych tematach warto słuchać ludzi, którzy wiedzą nieco więcej i znają nieco więcej.

Dylan
Komentarzy: 4388
Newsów: 4213
Dodano: 3 miesiące temu

Z bardzo prostej matematyki - mają lepszy bilans z nami, a my nie zdobędziemy więcej punktów od nich. Rozumiem, że jeden mecz fajnego futbolu omamił Was na kolejny miesiąc, ale wolę nie dawać się zwodzić pozorom i pozostać realistą w kwestii klubu-memu, jakim na co dzień jesteśmy. A narzekam, bo jest na co, ot co. Chyba że według Was w tym klubie i zespole wszystko funkcjonuje na tip top, no to chylę czoła i uciekam zanim i mnie dopadnie ta zaraza.

Dylan
Komentarzy: 4388
Newsów: 4213
Dodano: 3 miesiące temu

BVB i tak ma już pewne pierwsze miejsce, a i my ich żadnym bezpośrednim bilansem nie przegonimy, to i się chłopaki oszczędzają na weekendowy mecz z Bayernem. Ale fakt, dobrze jest pocieszyć się jakimkolwiek urywkiem ciekawej gry, bo na następny przyjdzie poczekać gdzieś do grudnia.

Dylan
Komentarzy: 4388
Newsów: 4213
Dodano: 3 miesiące temu

Spodziewałem się 3-0 dla BVB, więc zostałem uraczony nawet z nawiązką. Liczyć po meczu z Villarrealem, że cokolwiek ugramy w Dortmundzie to byłyby chyba himalaje ślepego optymizmu. Gramy standardową kupę, więc oby ten sezon był jednocześnie odliczaniem dni do pożegnania Simeone, bo już nawet jeden mecz Atleti na tydzień to za duża dawka padaki.

Dylan
Komentarzy: 4388
Newsów: 4213
Dodano: 6 miesięcy temu

Bo takich kibiców podsumowuje najlepiej hasło na jednym z banerów Frente. "Nie interesuje nas futbol - interesuje nas Atleti". Ci goście byli w stanie bić i napadać na innych kibiców Atleti za noszenie koszulek z nowym herbem.

Dylan
Komentarzy: 4388
Newsów: 4213
Dodano: 6 miesięcy temu

Smutny obraz bydlęcego zachowania. Swoją drogą w sekcji blogowej "Marki" pojawił się fajny wpis na ten temat. Jak ktoś ogarnia hiszpański, polecam:

http://www.marca.com/blogs/sobran-los-motivos/2018/08/12/la-placa-como-espejo.html

Dylan
Komentarzy: 4388
Newsów: 4213
Dodano: 7 miesięcy temu

Koke zagrał tragicznie i zaczynam się zastanawiać, czy nie jest w tej chwili za słaby na reprezentację. Może wychodzi granie co trzy dni po 90 minut, bo Simeone nie uznaje rotacji, ale to był najgorszy mecz w jego wykonaniu na przestrzeni kilku lat. Do tego zwieńczył go zmarnowanym karnym i odpadnięciem z mundialu, więc Beatka na urlopie będzie się musiała napracować, by poprawić mu humor.

Dylan
Komentarzy: 4388
Newsów: 4213
Dodano: 8 miesięcy temu

Czytałem, polecam.

Dylan
Komentarzy: 4388
Newsów: 4213
Dodano: 8 miesięcy temu

@Davidvi W swoim czasie.

Cerezo: "El sentimiento en el fútbol se debe perder; fútbol es un negocio"
*a few moments later*
Koszulki po wygraniu w Lyonie: "El triumfo de un sentimiento"
Koszuli domowe: "Sentimiento sin rival"

Ten klub to mem. XD

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski