AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 22 stycznia 2017, 06:50. Na stronie przebywa 146 kibiców.
Strona głównaArchiwum shoutboxa


Archiwum Shoutboxa

Dodano: 16 godzin temu

w ogóle dobry mecz:)

Dodano: 16 godzin temu

Espanyol prowadzi i dobrze gra:) cieszę się z Quique Sánchez Flores:)

Dodano: 17 godzin temu

Pewnie o to: http://tiny.pl/gdklh

Dodano: 17 godzin temu

Że tak spytam - o co chodzi z tym CNN?

Dodano: wczoraj o 00:03

Zgadzam się w pełni z Manianem. Może i nie dzieje się teraz najlepiej ale ludzie są coraz bardziej świadomi tego jak jest. Internet odgrywa coraz większą rolę w świadomości ludzkiej i jest coraz bardziej ludzie widzą jakie kłamstwa wygadują w TV. Trzeba tylko wytrwać w swoich poglądach i uświadamiać innych by otworzyli oczy. Może nie za 5 lat ale za 20 lub 25 lat będzie nam się żyło lepiej oraz naszym dzieciom. Ja w to wierzę :)

Dodano: wczoraj o 00:00

Nie oglądam CNN ani żadnej stacji telewizyjnej, bo nawet nie mam telewizora. Po prostu odniosłem się do najświeższego dowodu na to, że ze światem (zwłaszcza tym mediów) nie jest dobrze. To, że najważniejsze jest to, co dzieje się dookoła nas jest oczywistą oczywistością, ale warto też wiedzieć, co dzieje się dookoła innych. :)

Dodano: wczoraj o 23:35

To może by tak nie oglądać Clinton Network News? Świat dzieje się dookoła nas, a nie w tv. Ale mi sentencja wyszła, co nie?

Dodano: wczoraj o 23:31

W Stanach*

Dodano: wczoraj o 23:29

Patrząc na to, co się obecnie dzieje w stanach (m.in. w CNN), ciężko jeszcze myśleć, że świat może być lepszy. Od jakiegoś 2005 roku równia pochyła i to mocno. :)

Dodano: wczoraj o 22:53

Brawo chłopaki, gdyby wszyscy byli na tyle ugodowi ta strona i ten świat bylyby lepsze ;)

Dodano: wczoraj o 21:11

Nic się nie stało, zbyt precyzyjnie się przecież nie wyraziłem.

Dodano: wczoraj o 17:07

@Torres94 O, a tego nie widziałem, że jest taka zasada. Gofer, zwracam honor :)

Dodano: wczoraj o 16:41

@Jaruzel
Zajęcia miejsca 1-4 w lidze = awans do Ligi Mistrzów
Wygranie Ligi Mistrzów = gra w przyszłorocznej edycji
Chodziło wam o to samo tylko przez osiągnięcie w inny sposób.

Dodano: wczoraj o 16:16

@Gofer Pytanie jest o Copa del Rey kosztem ligi hiszpańskiej, a nie o LM.

Dodano: wczoraj o 12:31

Gdyby Barca albo Rea kupowały Greizmanna, dałyby za niego 60 mln, bo taniej nie wypada, bo siara na mieście. Barcelona ma ogromne długi, Real na Ronaldo wziął kredyt w Santanderze na 70 mln €. Krótko mówiąc: Większe przychody generują u nich wydawanie kasy łatwą ręką.

Dodano: wczoraj o 07:52

Wg Deloitte - przychody Realu i Barceolny 620 mln euro, Atletico 228... Jakim cudem my osiągamy takie wyniki sportowe :)

Dodano: 2 dni temu

Może, podobnie jak ja, mają nadzieję na triumf w LM?

Dodano: 2 dni temu

Wow, nie spodziewałem się, że aż tyle ludzi zagłosowało na "Tak" w ankiecie. Ja tam wolę, żebyśmy grali w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie.

Dodano: 3 dni temu

Kiedy myślisz, że FIFA nie może się bardziej skompromitować, Van Basten chce zlikwidować spalone. Proponuję zatem od razu zmniejszyć boisko, bo będzie to wyglądało jak piłka ręczna. Niemniej pochwalam za propozycję, aby ostatnie 10 minut było czasem efektywnym gry. W końcu ktoś się poznał na moim pomyśle.

Dodano: 3 dni temu

Po porażce z Sevillą wspomniałem, że plusem takiego rozstrzygnięcia będzie być może mała destabilizacja Realu, ciekaw jestem jaką formę zaprezentują ich zawodnicy w kilku kolejnych spotkaniach. Kvrol słusznie odniósł się do stylu wygrywania Królewskich, który niejako odnosił się do nas. O ile u nas solidna gra w obronie, destrukcja, ciężka praca i wola walki przynosiły sukcesy, tak w przypadku Realu jest to według mnie stąpanie po cienkim lodzie. Niejednokrotnie gole decydujące o zwycięstwie były strzelane w ostatnich minutach meczu. Ciekaw jestem ile mogą w taki sposób pociągnąć.

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski