AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 20 marca 2019, 04:29. Na stronie przebywa 266 kibiców.
Strona głównaArchiwum shoutboxa


Archiwum Shoutboxa

Dodano: 4 godziny temu

Paranoja: Martins był za słaby na Atletico ale po dobrych występach w Monaco może pójść do Arsenalu. U nas natomiast grają święte krowy bez formy czyli Saul i Koke.

Dodano: 11 godzin temu

Ekstra. 183727 środkowy pomocnik...

Dodano: 12 godzin temu

Podobno klepnelismy Herrere z FcPorto

Dodano: 15 godzin temu

Co to za podjazdy Griezmanna do FcB?

Dodano: 3 dni temu

Boże, jak Lemar musi byc slaby ze w takiej sytuacji jak dzisiaj Cholo nie chce go wpuścić

Dodano: 3 dni temu

Czy mnie oczy nie mylą czy w końcu gramy 4-3-3? :o

Dodano: 3 dni temu

@johny Strona nie jest od tego, abyś załatwiał swoje prywatne sprawy. Dorzuć się na serwer, żeby zapychać go treściami, które nikogo nie interesują.

Dodano: 3 dni temu

jak przeklinałem to ban zasłużony ale jak skrytykowałem Maniana i Dylana za zadufanie w sobie, to kasacja

@dalmare - bez nas ta strona nie miałaby racji bytu. To stado baranów, które czytało newsy i je komentowało jest niezbędne aby strona funkcjonowała

Dodano: 3 dni temu

Pajac, pajacować, zachowywać się niepoważnie, jak błazen. Ocena zachowania.

Dodano: 3 dni temu

Hehe to ciekawe, bo jak dla mnie "pajac" wpisuje się bardziej w tę drugą grupę. Cóż.

Dodano: 4 dni temu

@Korona "Ogórek" to odniesienie się do poziomu sportowego klubu. "Ladacznica" czy "półgłówek" nie odnoszą się. Wydaje mi się, że każdy kto skończył choćby 6 klas podstawówki wyczuje różnicę.

Dodano: 4 dni temu

Właściwe narodowi warcholstwo obraża się na stronę, której niczego samo nie ofiarowało.
Brać nie dawać i dyskredytować tych co dają: przykładem pouczanie dziewczyny z Madrytu by nie używała google translate...
Czym jest brak egzekwowania regulaminu można zobaczyć na macierzystej dla mnie stronie (goal.pl) gdzie musimy prosić mailami administrację by usuwała wyzwiska i wulgaryzmy.
Co widziałabym do zmiany? imo userzy powinni pisać o piłce nie o innych userach, zaś administracja nie powinna tłumaczyć się z moderacji. Jeśli mnie coś odstręczało od wizyt tutaj- to pogarda userów dla klubu i swych graczy.
"Wiele osób boi się cokolwiek napisać"- śmieszny tekst, nigdy nie urażało mnie ani nie komentowałam tego jeśli mój post na goal.pl był usunięty.

Dodano: 4 dni temu

"Stado baranów" mówisz? Poczułem się obrażony i mam nadzieję, że Twój wpis quaresma zostanie usunięty... A tak poważnie to nie wiem, gdzie znajduje się granica tzw. "dobrego smaku"? Za jakie słowa mój wpis zostanie usunięty, za jakie nie. Nieraz widziałem, że ktoś nazywał kluby o niższym prestiżu od "ogórków" i jakoś takie wpisy nie były kasowane, czyli, że można obrażać tylko nie wiadomo do jakiego stopnia.

PS. Kiedyś nie było tej tej całej cenzury i jakoś bardzo się nie gryźliśmy pod tymi newsami, nie tworzył się jakiś niesamowity burdel, nawet uważam, że relacje pomiędzy użytkownikami były lepsze niż obecnie. Pod newsami i zapowiedziami bywało sporo komentarzy, czasem ktoś się posprzeczał, ale z czasem albo spór ucichał, albo dochodziło do porozumienia. Teraz wiele osób boi się cokolwiek napisać i wcale im się nie dziwię.

Dodano: 4 dni temu

Zastanawiam się w jaki sposób 2 ludzi może "zniszczyć" stronę. Odpowiedz jest prosta, nie może.
Zatem stronę zniszczyło stado baranów którzy nie potrafią podporządkować się regułom.
Podziękujmy sami sobie, My bo każdy w pewnym momencie zawiódł.

Dodano: 4 dni temu

Sam się czasem z Dylanem nie zgadzałem, ale nie zachowujcie się jak uciśniony lud. Regulamin jest jaki jest i należy się do niego stosować, jak nie to realmadryt.pl Was na pewno przyjmie. Wszystkich najchętniej byście na pal nabili, a potem żadne z Was nie napisze nawet notki na stronę i będzie narzekanie, że nie ma newsów.

A co do częstych newsów nie zapominajcie o saraokinc, bez niej by tu dawno nic nie było.

Dodano: 4 dni temu

W większości dyskusji nie zgadzałem się z Dylanem, ale cieszyć się z jego czy Maniana decyzji o rezygnacji to przegięcie. Gdy chłopaki zaczynali prowadzić stronę to wielu uważało, że nazywamy się Athletico. To że na stronie pojawia się mniej newsów niż zazwyczaj może być podyktowane brakiem czasu. Gorzej byłoby gdyby admini poświęcali swoje życie osobiste stronie, z resztą z tego co wiem to do redakcji dołączyć można w każdej chwili. To co można było wam zarzucić to retoryka w bezpośrednim kontakcie z resztą użytkowników (strony czy grupy fejsbukowej). Często mocno dawaliście do zrozumienia swoją racje, co trochę podważało idee for dyskusyjnych i przez to zbudowaliście wokół siebie negatywną otoczke. Na pewno wpływ na to miały kiepskie wyniki drużyny, przez co wielu przychodziło tu i wylewało frustracje. Za wkład w stronę szacunek macie niepodważalny. Od kilku lat strone przeglądam przynajmniej raz dziennie, choć ostatnio częściej udzielam się na grupie fb. Dylan, co do „ocieplania wizerunku” miałem na myśli, że w ostatnim czasie zacząłeś prowadzić ankiety na fb grupie, pytając członków o opinie nt klubu, co było moim zdaniem dobrym posunięciem, so no offense :) Jest to zrozumiałe, że negatywne opinie zabierają motywacje, ale wielu nie wyobraża sobie tej strony bez waszego udziału. Życze wszystkiego dobrego i nie poddawajcie się przez głupie komentarze!

#TeamDylan #TeamManian

Dodano: 4 dni temu

Jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem, to nie moja sprawa. W regulaminie (którego nie pisałem) stoi jak byk, że obowiązuje zakaz wulgaryzmów i obrażania. Więc jeśli wpis jest merytoryczny, ale jednocześnie obrażacie naszych piłkarzy lub inne drużyny, to cały zostaje usunięty. Róbcie z siebie dalej ofiary i narzekajcie.

Dodano: 4 dni temu

Nareszcie...

I taka sugestia, ale raczej nie ma ona sensu, bo jak mniemam, nie macie po 15-16 lat tylko dużo więcej i na refleksję nad sobą już pewnie nie macie ochoty, skoro nigdy nie mieliście. Skoro kilkanaście osób ma podobne zdanie, a tylko wy dwaj inne, to może warto było się jednak nad tym zastanowić, że może jednak coś jest nie tak?

Kilka razy zastanawiałem się nad pojechaniem na zlot. Za każdym razem rezygnowałem. Z wiadomych przyczyn.

I nie, nie jestem przesiąknięty żadnymi chorymi teoriami, ale jakoś dziwnym trafem ta strona jest jedyną, na której się udzielam/udzielałem, na której to wszystko tak wyglądało. Jedyna.

Cóż, każdego szkoda ;-)

Dodano: 4 dni temu

"Dylan dawno temu dał do zrozumienia, że przestaje pisać na zasadzie "i wtedy zobaczycie, że nikt się tym nie zajmie, i będziecie za mną tęsknić, bo tylko ja z Manianem jestem w stanie ogarnąć stronę, i będziecie żałować, że nie lizaliście nam dup"."

Wy naprawdę macie nie po kolei w głowie. Nie będę rozwijał tematu, bo zrobiłem to ostatni raz jakiś czas temu i nie będę się powtarzał, ale to po prostu niesłychanie dziwne i smutne, jakie intencje mi przypisujecie. W głowie się nie mieści jakimi chorymi teoriami jesteście wręcz przesiąknięci. Myślcie co chcecie, ja sumienie odnośnie tej strony mam czyste, więc opinia kilku nieznających mnie osób mnie nie obchodzi. Widzę jedynie, że przez cały ten czas szkoda było zachodu, by dostarczać Wam jak na tacy informacje, za które nigdy nie było żadnej wdzięczności. Trzymajcie się ciepło, ja rezygnuje z jakiegokolwiek adminowania zarówno tutaj, jak i na Facebooku. Miłej zabawy. :-)

Dodano: 4 dni temu

I na koniec chciałbym spytać dla kogo istnieje ta strona? Dla 3-4 osób, czy dla fanów Atletico?

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski