DZISIAJ JEST: 22 lutego 2017, 13:59. Na stronie przebywa 244 kibiców.
Strona głównaArchiwum shoutboxa

Archiwum Shoutboxa

Dodano: 1 godzinę temu

Sprawa wymaga bliższej analizy statystycznej i praktycznej, ale wydaje mi się, że ta półpauza przy wykonywaniu karnego, jaką zastosował wczoraj Falcao i którą często widzimy, wpływa bardzo negatywnie na skuteczność strzału.
Nie jest to poziom Zazy, ale chyba wciąż błąd. Będę musiał się temu przyjrzeć w jakiś wolny weekend.

Dodano: 2 godziny temu

Chociaż w sumie to Radek wczoraj nie strzelił karnego :|

Chciałbym z powrotem Falcao u nas. Widać, że w końcu udało mu się odbudować formę. No i pozbylibyśmy się problemu z karnymi.

Dodano: 18 godzin temu

@Marc Pamiętam, niedawno pisałeś o Triguerosie. Ja też zresztą jestem fanem jego talentu od dłuższego czasu, bo facet jakby przyszedł to jest szansa, że na dłużej, a nie żeby szukać transferu do Chelsea.

Camacho? Jak najbardziej. Wychowanek, więc powitam z otwartymi ramionami. Z drugiej strony jeśli teoretycznie przyszedłby Trigueros, to wolałbym dać szansę Kranevitterowi niż sprowadzać kolejnego gracza.

Dodano: 20 godzin temu

Oglądacie młodzieżowców? Cios za cios. Sevilla dwa razy wyrównywała po karnych a teraz wyszliśmy na prowadzenie na pięć minut przed końcem. Warto dodać, że 3/4 meczu gramy z przewagą dwóch piłkarzy a od jakichś paru minut gramy w dziesięciu.

Manian, a Camacho? Ja chciałbym ich dwóch, byłoby idealnie. Trigueros jako zastępca Tiago, Camacho kandydat na przyszłego Gabiego. Thomas i Kranevitter na wypożyczenie (ten drugi docelowo zastąpiłby kiedyś Augusto).

O Triguerosie już pisałem kiedyś, sam trzy lata temu powiedział, że od zawsze czuje sympatię do Atleti, a jego rodzina jest w większości czerwono-biała.

A Camacho chcę, bo to canterano, świetnie gra w powietrzu (brakuje nam takiego piłkarza) i bardzo dobry w destrukcji.

Dodano: 21 godzin temu

Również Trigueros jak najbardziej, ewentualnie Dani Ceballos.

Dodano: 22 godzin temu

Jeśli już ma ktoś przyjść do środka pomocy to ja mam tylko jednego kandydata: Manu Trigueros.

Dodano: wczoraj o 13:54

Podobno znowu interesujemy się Tielemansem i nawet jesteśmy potencjalnie najbliżej jego pozyskania. Byłoby naprawdę cudownie, nawet jakby pół sezonu musiał przegrać gdzieś na wypożyczeniu.

Dodano: wczoraj o 21:47

Jeżeli przegrywają w CL 0:4 z PSG, potem wygrywają w ostatnich minutach z beniaminkiem to chyba można to nazwać kryzysem?

Dodano: 2 dni temu

3 pkt są? Są.

Barca pogrążona w niemałym kryzysie, przy ich obecnej formie w najbliższym starciu powinniśmy przynajmniej zremisować.

Dodano: 3 dni temu

Bielsa oficjalnie trenerem Lille.

Sporo naszych meczów można pobrać z allgoals.com.pl.

Konkretnie chodzi mi o dwa mecze: Athletic-Villarreal oraz Alaves-Espanyol z 20 listopada.

Kojarzy ktoś stronę, z której można ściągnąć mecze LaLiga z tego sezonu, ale koniecznie z polskim komentarzem?

Dodano: 4 dni temu

We wczorajszym meczu Granada wystawiła w pierwszym składzie 11 zawodników różnych narodowości. Pierwszy taki przypadek w La Liga.

Dodano: 5 dni temu

LFP zgłosiła do Komisji Rozgrywek przy RFEF i do krajowej Komisji ds. Przeciwdziałania Przemocy zachowanie kibiców Barcelony, którzy podczas rewanżowego meczu na Camp Nou krzyczeli w kierunku Filipe "Morderca, morderca!", gdy ten sfaulował w 94. minucie Messiego.

Natomiast z hiszpańskich klubów, mniej Hiszpanów ma od nas (6) w swoim składzie tylko Granada (4).

Od siebie dodam, że walijski klub Swansea City nie ma w kadrze ani jednego Walijczyka.

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski