AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 22 maja 2019, 12:46. Na stronie przebywa 214 kibiców.
Strona głównaWiele możliwości

Wiele możliwości

01.12.2018; 15:51, saraokinc

Przedstawiamy, niektóre wypowiedzi z konferencji prasowej przed meczem z Gironą. 

 

Diego Costa. - Przez pewien czas odczuwał pewien dyskomfort w swojej stopie. Kiedy bedą do podania jakieś konkretne informacje, na pewno je podamy. Dzis jest dostępny, z entuzjazmem i z chęcią do gry. Mam nadzieję, ze jutro zagra dobry mecz. 

 

Obrona. - Obrona? Możemy zagrać z Saulem jako środkowy, boczny; to wszechstronny zawodnik. 

 

Transfer obrońcy w zimowym okienku. - Chciałbym, aby wszyscy byli dostępni i bardziej konkurencyjni, mamy możliwość gry z Saúlem wewnątrz i Lucasem na zewnątrz, z Lucasem wewnątrz i Saúlem na zewnątrz, z Montero i Lucasem i Saulem w środku ... jutrzejszy mecz będzie zgodny z tym, gdzie lepiej widzę Saula. 

 

Girona. - Jutro zmierzymy się z drużyną, która gra dobrze. Ich trener zaczął szukać tego, co najlepsze u graczy, i tego co wyraża zespół, który trenuje. I to pięknie mówi o Eusebio. Przyszedł z innym pomysłem niż ten, który pokazał w San Sebastian. Był uzależniony od cech tego zespołu, który gra bardzo dobrze z trzema centrami; z Stuani, który jest decydujący na końcu meczu z Portu. Boczne strefy, które bardzo dobrze wykorzystują swoją grę na zewnątrz i dają siłę zespołowi, który już w ostatnim sezonie pokazał ważne rzeczy. Drużyna od czterech lub pięciu spotkań ma bardzo dobrą stabilność. 

 

Copa Libertadores. - Szczerze mówiąc, uważam, że dodanie trochę więcej opinii do wszystkiego, o czym się mówi, niczego nie dodaje.Źródło: marca.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski