AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 17 czerwca 2019, 11:51. Na stronie przebywa 695 kibiców.
Strona głównaWciąż z Atlético

Wciąż z Atlético

02.01.2019; 17:45, saraokinc

Chociaż do dnia dzisiejszego odnowienie kontraktu z Juanfranem nie jest jednym z priorytetów klubu z Madrytu, który skupia się na uniemożliwieniu przenosin Lucasa do Monachium w okienku zimowym. Jednak mimo tego, ze w klubie jest zamieszanie, w biurach  przy Wanda Estadio Metropolitano, ciągle wymienia się jedno imię - Juanfran. Tak więc poza jedną z głównych ról w układance Simeone, zarządcy klubu cenią sobie zaangażowanie zawodnika w sprawy drużyny. 

 

Ostatnie odnowienie kontraktu w zeszłym roku, zgodnie z polityką stosowaną wobec osób, które ukończyły 30 lat - przedłużanie kontraktów rok po roku, jest najlepszym przykładem właśnie w przypadku Hiszpana, choć nie jest on jedynym. W związku z tym w Atlético istnieje przekonanie, że sytuacja ta powtórzy się pod koniec tego roku.

 

W tym wypadku to sam Juanfran miał ostatnie słowo, aby pozostać połączonym z klubem, który zawsze uważał swój dom. Oczywiście, mimo że zawsze czul się jako rojiblanco, jest nadal przydatny dla zespołu, jednak nie wolno zapominać, że obecność Ariasa w składzie zaczyna odejmować znaczenie Torresa. Dlatego jego przyszłość w Atlético może być bardziej związana z planem sportowym, niż z aspektem ekonomicznym, chociaż włodarze klubu rozumieją, że Juanfran nie powiedział jeszcze ostatniego słowa aby wejść na najwyższy poziom gry w tym sezonie.Źródło: marca.com

Juanfrana jeszcze jakoś przeżyjemy, gorzej, jak Godin nie będzie chciał przedłużyć.

Jaruzel / 5 miesięcy temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski