Alaves vs Atletico Madryt
2dn.6godz.16min.
14.00 X3.40 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Villaverde vs. Atlético 2-3: Zwycięstwo na wagę fotela lidera

Atlético Madryt B pokonało w wyjazdowym spotkaniu Villaverde 3-2 w ramach 17. kolejki Tercera División. Punkty straciło liderujące w tabeli Móstoles, więc Rojiblancos objęli prowadzenie w grupie VII, mając punkt przewagi nad drugim miejsce.

Piłkarze ze stolicy świetnie rozpoczęli mecz i już po 15. minutach prowadzili po bramce Zaki. Asystę pryz trafieniu zaliczył Juan Moreno, który wczoraj siedział na ławce rezerwowych podczas meczu pierwszej drużyny z Las Palmas. Kilkanaście minut później prowadzenie podwyższył Toni Moya, który wykończył kontratak drużyny. Po zmianie stron nadal dominowali goście, a po godzinie gry na tablicy wyników było już 0-3, dzięki drugiemu trafieniu Zaki. W tym momencie przebudzili się gospodarze, którzy po chwili zaczęli odrabiać straty za sprawą Parry. W 81. minucie z boiska wyleciał Olabe, a po chwili siły się wyrównały, gdyż czerwoną kartkę obejrzał Pirri. Kontaktową bramkę w 90. minucie z rzutu karnego zdobył Richi, lecz to wszystko na co było stać Villaverde.

Villaverde – Atlético B 2-3 (0-2)

[0-1] Zaka 15’

[0-2] Toni Moya 32’

[0-3] Zaka 60’

[1-3] Parra 63’

[2-3] Richi 90’-k.

Czerwone kartki: Olabe (Atlético, 81’), Pirri (Villaverde, 83’)

Żółte kartki: Felipe, Viti, Mario Sáiz, Parra, Del Val (Villaverde); Montoro, Juan Moreno, Nico (Atlético B)

Skład Villaverde: Sebas – Viti (Richi, 76’), Parra, Mario Sáiz, Del Val – Felipe (Sanse, 60’), Durán, Pirri, Nouman – Mario Sánchez, Peño (Cuchillo, 60’)

Skład Atlético B: Bernabé – Rafa, Montoro, Tachi, Sergi – Kejdi (Rober, 80’), Toni Moya, Olabe, Rubén Fernández – Juan Moreno (Nico, 76’), Zaka (Rentero, 82’)