AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 23 lipca 2019, 00:53. Na stronie przebywa 277 kibiców.
Strona głównaSimeone: "W następnym przedsezonie Costa wróc...

Simeone: "W następnym przedsezonie Costa wróci głodny i żądny zwycięstw"

19.04.2019; 16:54, Kuszlyk

Diego Simeone pojawił się na konferencji prasowej przed meczem z Eibarem. Główne pytania zadawane przez dziennikarzy dotyczyły Diego Costy oraz przyszłości brazylijskiego napastnika na Wanda Metropolitano.

Wczorajszy trening: "To co się wydarzyło wczoraj to sytuacja, którą rozwiązujemy wewnątrz klubu. Wszystko zostało już wczoraj wyjaśnione i teraz Diego Costa trenuje tak samo, jak robił to zawsze."

Diego Costa: "Moje odczucia wobec Diego Costy nie uległy zmianie. Myślę, że nie miał najlepszego sezonu, na co przyczyniło się wiele kontuzji. Nie mam wątpliwości, że w kolejnym sezonie poradzi sobie z sytuacjami, których doświadczył w obecnej kampanii. W tym sezonie przez kontuzje miał problemy z ciągłością. Później jedna sytuacja pogrzebała jego końcówkę sezonu, co wzbudziło u niego negatywne emocje. Jestem przekonany, że w następnym przedsezonie Costa pokaże głód i żądzę, by odwrócić sytuację, którą doświadczył w tym sezonie."

Przyszłość Costy: "Dziś piłkarze nie mogą być czegokolwiek pewni co do swojej przyszłości. Zawsze każdy ma możliwość, by opuścić klub. Chcemy rywalizować z najlepszymi i z tymi, którzy według nas rozwijają ten klub i sprawiają, że staje się lepszy."

Sankcja Diego Costy: "To temat do omówienia wewnątrz klubu i wciąż jest przez nas rozwiązywany. Gdy w rodzinie dochodzi do tego typu sytuacji, rozwiązuje się ją wspólnie i nie dzieli się nią z osobami z zewnątrz."

Eibar: "To będzie trudny mecz, tak jak zawsze przeciwko Eibarowi. To jeden z tych zespołów, które najlepiej hiszpańskiej piłce stosują pressing. Lubią blokować dostęp do bramki i wyczekiwać na błędy rywala. Znamy ich charakterystykę i postaramy się zagrać jak najlepiej na ich stadionie."Źródło: AS

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski