AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 22 maja 2019, 12:48. Na stronie przebywa 230 kibiców.
Strona głównaSimeone: Klasyk? W walce o tytuł ligowy liczymy na...

Simeone: Klasyk? W walce o tytuł ligowy liczymy na siebie

02.03.2019; 15:11, kvrol

Real Sociedad: - To zespół, który gra dobrze i wykonuje świetną pracę zwłaszcza w meczach przeciwko najlepszym. W ofensywie mają szybkich piłkarzy, którzy potrafią strzelać gole. Chcemy zagrać swoje spotkanie. To prawda, że już dawno nie rozegraliśmy tam dobrego meczu i ostatnie dwie wizyty wiele nas kosztowały. Real Sociedad ma dobry zespół. Ich obecny trener ponownie świetnie sobie radzi, a przecież znów musiał przejąć drużynę w trudnym momencie. Widać, że wie, jak postępować z tymi zawodnikami i ma swój plan.

 

Klasyk: - Musimy oglądać się tylko na siebie. Przede wszystkim zawsze zależymy od nas samych. Cokolwiek się dzieje, w walce o tytuł ligowy liczymy na siebie.

 

Napastnicy: - Costa i Kalinić z pewnością wrócą w przyszłym tygodniu do normalnych zajęć z grupą. Taką mamy nadzieję. Musimy radzić sobie z sytuacjami, które nas dotykają. Mamy grupę piłkarzy dostępnych na jutrzejszy mecz i spośród nich wybierzemy drużynę, która powalczy o zwycięstwo.

 

Co interesuje Atlético w Klasyku: - Kibica Atlético interesuje to, by Atlético wygrało swój mecz. Bez tego nic innego nie ma znaczenia. Jeśli nie wykonamy naszej pracy i nie zrobimy tego, co do nas zależy, cóż nas może interesować reszta? Kluczowe jest to, byśmy jutro wygrali, bo fani Atlético chcą po prostu zwycięstw.

 

Anoeta: - To nie jest dla nas szczęśliwy i łatwy teren. Ostatnie dwie wizyty zakończyły się dwoma naszymi porazkami. W obu przypadkach rywale zagrali od nas najlepiej, zasłużenie wygrywając 3-0 i 2-0. Wierzymy jednak, że jutro uda nam się odwrócić tę passę na naszą korzyść.Źródło: "Marca"

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski