AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 22 maja 2019, 13:05. Na stronie przebywa 252 kibiców.
Strona głównaSimeone: Godín czuje się dobrze

Simeone: Godín czuje się dobrze

11.03.2019; 21:07, saraokinc

Diego Simeone pojawił się na konferencji przed jutrzejszym spotkaniem w Lidze Mistrzów przeciwko Juventusowi. 

 

Mniej odpoczynku niż drużyna z Włoch. - O tym można mowić, jednak są ludzie którzy zajmują się kalendarzem rozgrywek, my nie szukamy wymówek. Oczywiście można poprawić kalendarz tak jak to zrobili w Anglii czy we Włoszech, ale nie my jesteśmy za to odpowiedzialni. 

 

Nastawienie drużyny. - Grasz u siebie potem na wyjezdzie. Ten który wykorzysta wszystkie okazje w obu spotkaniach, wygra. Wszystko zobaczymy na boisku, słowa nie mają tu znaczenia.

 

Nieobecni. - Tęsknie za tymi, którzy nie mogą być tutaj z nami, jednak skupiam się na tych, których mam do dyspozycji, aby wszyscy czuli się potrzebni. To staramy się robić, kiedy przygotowujemy powoływania. 

 

Niepowodzenie. - Powtórzę. To dwa ważne spotkania. Przejdzie dalej ten, który zagra lepiej i który wykorzysta wszystkie sytuacje. 

 

Zidane. - To nie czas i miejsce, aby rozmawiać o nim, gdy jutro Atlético mierzy się z Juventusem. 

 

Morata i jego znaczenie dla drużyny. - Morata, jak i wszyscy którzy są w tej hierarchii, daje nam rozwiązania aby ulepszać drużynę. Jutro pomaga nam w wyjściu na mecz, pomaga przed możliwą porażką, pomaga w zorganizowaniu się drużyny na boisku przed trudnym rywalem. W związku z tym jutro, spróbujemy zagrać po naszemu.

 

Możliwa wygrana. - Nie jesteśmy faworytami, trudno jest wybrać faworyta w tym meczu. To dwumecz, nie można mówić o faworycie. 

 

Godín. - Czuje się dobrze i trenuje z drużyną. Jeśli chodzi o Juve to bardzo silna drużyna i nie mówię tylko o Cristiano. Jednak jutro, muszą na nas uważać. 

 

Motywacja dla piłkarzy. - Nie lubię mówić o tym, jak sobie radzimy w tej kwestii. Oni mnie znają, wiedzą jak przeżywam mecze. Jutro na całym świece, w każdej sportowej gazecie będzie o tym jak poradziło sobie Atlético. Trzeba to będzie uszanować. 

 

Serie A. - Sądzę, ze powiedział to Koke: trzeba szanować piękną grę w piłkę. 

 

Juventus po przegranej. - To nie jest pytanie do mnie, zapytajcie ich. 

 


Źródło: marca.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski