AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 22 maja 2019, 12:46. Na stronie przebywa 213 kibiców.
Strona głównaSimeone: Bardziej jestem zadowolony z jego pracy i...

Simeone: Bardziej jestem zadowolony z jego pracy i adaptacji

03.03.2019; 22:16, saraokinc

Diego Simeone po wygranym meczu z Realem Sociedad pojawił się na konferencji prasowej opisując wyczyny Moraty. 

 

Morata. - Zawsze kiedy pozyskujemy nowego zawodnika, chcemy aby grał jak najlepiej, są tacy którzy adaptują się szybciej niż inni. Bardziej jestem zadowolony z jego pracy i adaptacji w drużynie, niż z dzisiejszych goli. Piłkarze, którzy mają taki poziom jak Álvaro przystosowują się do nowej drużyny szybciej niż inni. To nie jest chłopiec, on spełnia nasze oczekiwania. 

 

Mecz. - Jak dla mnie nie zaczęliśmy najlepiej. Oni grali lepiej, a my nie odzyskiwaliśmy piłki tak jak chcieliśmy. Kontuzja Wiliama była dla nas krokiem do przodu, od tamtego momentu mogliśmy zagrać wyżej, zaczęliśmy mieć okazje. W drugiej połowie znów nie weszliśmy dobrze w mecz, wyrzucenie Koke z boiska pogorszyło jeszcze bardziej sytuacje, musieliśmy bronić się bardziej. Dziś, bardziej niż gole Moraty, interesuje mnie praca zawodników. Kiedy dobrze pracujesz, przychodzą dobre wyniki. 

 

Mecz z Juve. - Nie myśli o tym, myślimy narazie tylko o La Liga. Potrzebowaliśmy tego wygranego meczu, po dwóch latach przegrywania tutaj. Wygrana jest bardzo ważna w kontekście naszej przyszłości w lidze. 

 

Giménez i Godín. - Mamy czterech najlepszych środkowych obrońców na świecie. Godína znamy całe życie, a Josema zawsze ma regularność w swojej grze. Każdy z nich umie zatrzymywać akcje rywali. Z pracą jaką wykonuje zespół musimy się coraz to polepszać, ponieważ to czyni nas silniejszymi. 

 

Dwóch kandydatów po tytuł mistrzowski. - Wiecie jaka jest La Liga, są drużyny wielkie i silne, które walczą ze sobą do końca. My tylko patrzymy na siebie, mecz po meczu tak jak zawsze. 

 


Źródło: marca.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski