AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 22 maja 2019, 12:58. Na stronie przebywa 254 kibiców.
Strona głównaSavić wrócił do zajęć z grupą, Costa drugi dzień i...

Savić wrócił do zajęć z grupą, Costa drugi dzień indywidualnie

01.03.2019; 13:36, kvrol

Przedostatni trening przed wyjazdem do San Sebastián przyniósł jedną dobrą wiadomość. Po kilku dniach do zajęć z grupą wrócił Savić, któremu nie doskwiera już ból w stopie.

 

Czarnogórzec nabawił się drobnego urazu małego palca w meczu przeciwko Villarrealowi, ale na całe szczęście nie ma mowy o żadnej poważniejszej kontuzji. Tym samym można oczekiwać, że stoper Atlético wybierze się wraz z zespołem do Kraju Basków.

 

Problemy ze znalezieniem się w kadrze na niedzielne spotkanie mogą mieć natomiast Lucas, Costa i Kalinić. Cała trójka trenowała dziś indywidualnie i coraz więcej wskazuje na to, że przegapią mecz przeciwko Realowi Sociedad. Francuz cały czas nie wyleczył urazu kolana, którego doznał w derbach z Realem. Brazylijczyk natomiast drugi dzień narzeka na problemy z pachwiną spowodowane dolegliwościami w rejonie mięśni przywodzicieli i nie wiadomo, kiedy się z nimi upora. Chorwat z kolei od wczoraj ma kłopoty z plecami.

 

Jeśli chodzi o ustawienie, którym Atlético rozpocznie niedzielne spotkanie, Simeone testował dziś praktycznie ten sam wariant co wczoraj (Oblak; Juanfran, Giménez, Godín, Filipe; Saúl, Thomas, Rodri, Koke; Griezmann, Morata). Jedyną zmianą było to, że w trakcie ćwiczeń taktycznych miejsce Koke zajął po pewnym czasie Lemar i jest to najprawdopodobniej jedyny dylemat Cholo przed meczem na Anoeta.Źródło: "AS", "Marca"

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski