AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 22 maja 2019, 12:45. Na stronie przebywa 197 kibiców.
Strona głównaSavić: Musimy myśleć, ze Barcelona może zacząć prz...

Savić: Musimy myśleć, ze Barcelona może zacząć przegrywać

25.02.2019; 17:44, saraokinc

Po wygranej przeciwko Villarrealowi Savić udzielił wywiadu aby podsumować cale spotkanie, poruszono również temat Ligi Mistrzów i 1/8 finału. 

 

Mecz przeciwko Juventusowi. - Nie wybieramy meczy, zawsze gramy maksimum naszych możliwości. Poszło nam dobrze przeciwko Juve, była to dla nas bardzo ważna wygrana u siebie. Zagraliśmy mecz kompletny i wszyscy jesteśmy zadowoleni z trzech punktów. 

 

Powrót do jedenastki. - Powrót był ważny po miesiącu bez gry. Teraz czuję się dobrze i jestem do dyspozycji trenera. Trzeba postawić sprawę jasno, jestem tu cztery lata i mówili mi ze nie będzie łatwo grać. Ja pracuje aby być przygotowany na sto procent. 

 

La Liga. - Nic nie jest jeszcze przesądzone. Siedem punktów to nie malo, jednak tez nie jest to jakaś ogromna strata, której nie da się odrobić. Musimy myśleć, ze Barcelona może zacząć przegrywać, tak samo jak my grają w Champions League oraz tutaj. 

 

 

Rywalizacja między Diego, a Álvaro. Cieszynka Moraty. - Ja tez patrzę na VAR, na wszelki wypadek. Cieszę się bo w końcu mu się udało strzelić. To ważne dla napastników - strzelać gole i on to zrobil. Diego i Álvaro są tak samo ważni. 

 

Rewanż z Juventusem. - To normalne ze trener wierzy w swoją drużynę, tak samo jak my wierzymy w niego. Na ten moment myślimy tylko o spotkaniu przeciwko Realowi Sociedad. Z Juve przygotujemy się tak samo jak zrobiliśmy to w pierwszym meczu. Źródło: marca.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski