AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 17 czerwca 2019, 10:44. Na stronie przebywa 257 kibiców.
Strona głównaRodri: Kiedy masz możliwości, musisz być ambitny i...

Rodri: Kiedy masz możliwości, musisz być ambitny i skupić się na celu

03.04.2019; 15:06, saraokinc

Rodrigo udzielił wywiadu, w którym podsumował wczorajszy mecz przeciwko Gironie. 

 

Zapewnienia Cerezo, iż Griezmann zostanie. - Oczywiście że w to wierzymy. To dla nas fundamentalny zawodnik i dziś to pokazał. Kiedy strzela wiemy iż będzie to wygrany mecz. Mamy nadzieje, że zostanie. 

 

Trudności w grze. - Chciałbym podkreślić iż graliśmy dobrze, jednak po tygodniu gry w reprezentacjach, długich lotach samolotami, jasne że można zauważyć lekki spadek formy. Mimo tego zagraliśmy mecz kompletny. W pierwszej połowie byliśmy lepsi, w drugiej troche nas kosztowało, aby grać na najwyższym poziomie. Z Ángelem i Vitolo daliśmy rade. Gol uspokoił grę. 

 

La Liga. - Gramy nie patrząc na innych, musimy wygrywać każdy mecz aż do końca. Liga nie zależy od nas, jednak na każdy mecz wychodzimy aby wygrać dla naszych fanów, którzy zawsze nas wspierają w dobrych i złych momentach sezonu. Mimo trudności będziemy walczyć, a w sobotę zmierzymy się z najlepszą drużyną La Ligi. Było by super zwyciężyć. 

 

Drugie miejsce w tabeli. - To nie jest nasz cel na dzień dzisiejszy, mamy szansę być pierwszymi. Kiedy masz możliwości, musisz być ambitny i skupić się na celu. Mamy nadzieję go osiągnąć, mimo iż nie będzie łatwo.Źródło: marca.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski