Dziś mamy:29 March, 2024
3dn.18godz.35min.

Rezerwy Atlético Madryt ponownie bez zwycięstwa

Atlético Madryt B poniosło porażkę 0-2 z Rayo Majadahonda w spotkaniu 31. kolejki  Segunda División B. Drużyny korzystają z tego samego obiektu, lecz formalnym gospodarzem na Cerro del Espino byli dziś rywale Rojiblancos.

Nowy lider grupy I prowadzenie objął w 12. minucie za sprawą bramki Jeissona, natomiast wynik ustalił w drugiej połowie de Frutos. Colchoneros w ostatnim kwadransie mieli okazję na trafienie kontaktowe, ale Arona z dystansu obił poprzeczkę.

Przegrana oznacza dla podopiecznych Óscara Fernándeza trzeci kolejny mecz bez wygranej oraz spadek na siódme miejsce. Strata do miejsca dającego prawo gry o awans nadal wynosi jednak sześć punktów, gdyż potknięcia notowali najgroźniejsi przeciwnicy. 30 marca o 12:00 rezerwy Atleti spotkają się u siebie z Coruxo.

Rayo Majadahonda – Atlético B 2-0 (1-0)

1-0 Jeisson 12’

2-0 de Frutos 62’

Żółte kartki: Ayoub, Álvaro, Carlitos (Rayo); Salomón, Olabe, C. Rodríguez (Atlético B)

Sędzia: Gorka Mazo Maruri (Burgos, Kastylia i León)

Skład Rayo: Basilio; Andújar – Juan Cruz (Álvaro, 58′), Óscar, Jorge, Vicente (Oliva, 82′), Coto, Ayoub (Dani Martínez, 67′), Jeisson, Carlitos, de Frutos

Skład Atlético B: San Román – Solano (Arona, 22′), Adrián Jiménez, Montoro, Rafa, Cristian Rodríguez, Carlos Isaac, Roberto Olabe, Ródenas, Juan Moreno (Manny, 57′), Salomón (Jorge Ortiz, 76′)