AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 20 maja 2018, 17:59. Na stronie przebywa 249 kibiców.
Strona głównaRadomir Antić: Nikt nie konsultował się z kibicami...
Oglądaj ligowe mecze Atletico Madryt w Eleven Sports

Radomir Antić: Nikt nie konsultował się z kibicami w sprawie herbu

08.01.2017; 23:59, Manian

Radomir Antić był gościem „Radia Marca”. Były trener Atlético, który doprowadził klub do dubletu w sezonie 1995/96 wypowiedział się na kilka spraw związanych m.in. z Rojiblancos. Serb dołączył do niemałego grona krytyków zmiany herbu oraz sprzedaży nazwy La Peinety: - Nie rozumiem zmian, które nie mają nic wspólnego z historią klubu. Każdy kto zna historię Atleti, 9 grudnia nie znalazł żadnego uzasadnienia dla zmian. Piłka nożna powinna być odzwierciedleniem społeczeństwa, tymczasem nikt nie konsultował się z kibicami i nie potrafię zrozumieć motywacji decydentów.

 

Różnice między Jesúsem Gilem a Enrique Cerezo: - Nie lubię porównywać ich, ale Gil ma większe zasługi, bo działał w czasie, kiedy w piłce nie było tyle pieniędzy jak teraz.

 

Spadek w 2000 roku: - Przejąłem zespół z wieloma problemami, ale nie identyfikuję się z tą relegacją. Podjąłem próbę ratowania zespołu, ale było wiele rzeczy pozasportowych, które źle wpływały na atmosferę.

 

Przegrane finały LM: - Byłem w Lizbonie i oglądałem jak Atlético nie wykorzystało sytuacji. Nie wiem co stało się podczas ostatniego finału, gdyż Atlético mogło załatwić sprawę bez konieczności rozgrywania serii rzutów karnych.

 

Kiko i Molina: - Kiko mógł grać na kilku pozycjach, potrafił strzelić oraz podać. Molina był najbardziej decydującym bramkarzem w historii Atlético.

 

Źródło: „Mundo Deportivo”Źródło:

Antić to jest udany kloc. W ostatnim czasie jednym z jego hobby jest wbijanie szpilek w obecne Atleti, przy jednoczesnym robieniu sobie dobrze nad swoim dubletem i tamtą drużyną, a reszta to chuj, dupa i kamieni kupa.

Dylan / 1 rok temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski