AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 22 maja 2019, 13:08. Na stronie przebywa 267 kibiców.
Strona głównaPrezentacja Nehuéna jutro

Prezentacja Nehuéna jutro

26.02.2019; 17:45, saraokinc

Jutro Atlético Madryt zaprezentuje swojego nowego piłkarza, który dołączył do drużyny po półrocznym wypożyczeniu do Argentinos Juniors. Nehuén Pérez od tygodnia, odkąd wrócił z Mistrzostw Ameryki Południowej do lat 20, trenuje z pierwszą drużyną a jutro oficjalnie zostanie zaprezentowany na Wanda Estadio Metropolitano o godzinie 13:30. 

 

Atléti zakontraktowało osiemnastoletniego piłkarza 3 lipca 2018 roku, jednak pierwszą część sezonu Pérez przebywał na wypożyczeniu w klubie w którym dorastał - Argentinos Juniors.

 

Historia Nehuéna zaczęła się na Mundialu w Rosji. Przedstawiciele Atlético w czasie Mistrzostw Świata, skontaktowali się z otoczeniem piłkarza. Po przeprowadzonych testach medycznych w lipcu, wrócił do swojej drużyny w Argentynie. W tym sezonie rozegrał trzy mecze w Superlidze (odpowiednik Primera División). 

 

Na Mistrzostwach Ameryki Południowej do lat 20 Pérez był jednym z najlepiej prezentujących się piłkarzy. Rozegrał osiem z dziewięciu meczy. Atlético pokłada w Argentyńczyku wielkie nadzieje na przyszłość. Źródło: as.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski