AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 20 maja 2018, 17:56. Na stronie przebywa 228 kibiców.
Strona głównaPlus500 głównym sponsorem Atlético w sezonie 2017/...
Oglądaj ligowe mecze Atletico Madryt w Eleven Sports

Plus500 głównym sponsorem Atlético w sezonie 2017/18

09.01.2017; 15:53, Manian

Atlético Madryt poinformowało za pośrednictwem swojej oficjalnej witryny, że w przyszłym sezonie głównym sponsorem klubu nadal będzie firma Plus500, której logo obecnie widnieje na koszulkach piłkarzy.

 

Oba podmioty współpracują ze sobą od początku 2015 roku. Najpierw spółka oferująca kontrakty na różnice kursowe reklamowała się na tylnej stronie trykotów pod numerami zawodników. Po raz pierwszy miało to miejsce w meczu 1/8 finału Pucharu Króla przeciwko Realowi na Vicente Calderón. Od czerwca 2015 roku logo firmy zajęło główne miejsce, zastępując dotychczasowego sponsora, którym był Azerbejdżan.

 

Plus500 działa w oparciu o platformę handlową online, oferując kontrakty na różnice kursowe (CFD) w zakresie wielu instrumentów finansowych, na które składają się akcje, indeksy, towary, opcje, ETF i waluty. Klienci mogą dokonywać transakcji w ponad 50 krajach i ponad 30 językach. Spółka została założona przez absolwentów uczelni Technion Institute of Technology znajdującej się w Hajfie, a zarejestrowana została w Wielkiej Brytanii.

 

Źródło: clubatleticodemadrid.comŹródło:

Jeśli kogoś interesuje co to jest CFD, najprościej jak się da: zakładacie się z dostawcą kontraktu, że zapłaci różnicę między wartością z dnia zakończenia oraz rozpoczęcia. Chyba, że jest ujemna, wtedy trzeba samemu ją zapłacić. Z tego co widziałem, na stronie oferują "kibicom" Atletico jakieś bonusy. Cudzysłów ze względu na fakt, ze bycie kibicem oznacza wpisanie powszechnie dostępnego kodu, a nie numeru socio czy znajomości hymnu.

Manian / 1 rok temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski