AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 13 listopada 2018, 16:52. Na stronie przebywa 253 kibiców.
Strona głównaPierre Kunde piłkarzem Mainz

Pierre Kunde piłkarzem Mainz

06.07.2018; 20:59, Manian

Atlético Madryt i FSV Mainz poinformowały o transferze Pierre’a Kunde do niemieckiego klubu. Kameruńczyk podpisał czteroletni kontrakt.

 

Według mediów hiszpańskich i niemieckich kwota wyniosła od 5 do 8 mln €. Rojiblancos otrzymają 60% tej kwoty, a pozostała część trafi do Alcobendas, gdzie Kunde grał w sezonie 2012/13 i zadebiutował w Regional Preferente (5. poziom rozgrywkowy).

 

Pomocnik poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Granadzie, gdzie bardzo dobrze sobie radził na poziomie Segunda División. Dla Andaluzyjczyków rozegrał łącznie 38 meczów i zdobył 5 bramek.Źródło: atleticodemadrid.com/własne

Ale dostaniemy tylko od 3 do 4,8 miliona jeśli dobrze policzyłem (40% idzie do Alcobendas).

Saúl Ñíguez 8 / 4 miesiące temu

@Lamberry, ale czemu? Grajek mocno przeciętny, ponadto jest rok starszy od Rodriego, i zaledwie rok młodszy od Saula, a ich poziom jest nieporównywalny. Jedyne czego możemy żałować to, że nie udało się go sprzedać drożej, ale 5-8 milionów za gracza tego pokroju to i tak fajna kasa.

Niemiec / 4 miesiące temu

Nie potrafię zrozumieć i jest mi bardzo przykro jak szybko nasze drogi się rozeszły, drogi Pierre Kunde. Mam nadzieję, że nie permanentnie.

Lamberry / 4 miesiące temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski