AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 18 lutego 2019, 22:03. Na stronie przebywa 370 kibiców.
Strona głównaPierre Kunde: Jestem bliski przenosin do Olympiako...

Pierre Kunde: Jestem bliski przenosin do Olympiakosu

21.06.2018; 16:30, Manian

Pierre Kunde po udanym sezonie, spędzonym na wypożyczeniu w Granadzie, nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony innych klubów. Kameruńczyk zabrał głos w sprawie przyszłości i otwarcie stwierdził, że jego nowym pracodawcą może zostać Olympiakos.
 

- Jestem bardzo blisko Olympiakosu, mój agent poinformował mnie o zainteresowaniu. Prawdą jest, że mam inne propozycje z Niemiec i Hiszpanii, ale do końca tygodnia oczekuję na informację od greckiego klubu – powiedział piłkarz portalowi Sport24.

 

- Kiedy przyszła oferta, poważnie się nią zainteresowałem, ponieważ to znany w Europie klub. Znam niektórych graczy i trenera. Teraz przebywam na wakacjach i czekam na telefon z Atlético pod koniec tygodnia – dodał pomocnik.

 

Kunde w sezonie 2017/18 rozegrał 37 spotkań na poziomie Segunda División, w których 5 razy wpisał się na listę strzelców. Do tego dorzucił 1 mecz w Copa del Rey. W zgodnej opinii był jednym z wyróżniających się postaci swojego klubu. Pod koniec maja 22-latek zadebiutował w reprezentacji Kamerunu.Źródło: "AS"

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski