AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 17 czerwca 2019, 11:50. Na stronie przebywa 694 kibiców.
Strona głównaOtwarty trening rojiblancos

Otwarty trening rojiblancos

02.01.2019; 18:12, saraokinc

Dziś odbył się otwarty trening Atlético Madryt, na który przybyło aż 10.134 tys. fanów, którzy chcieli wesprzeć drużynę Simeone w nowym roku. Na treningu pojawił się Gimenéz, który wrócił do treningów po kontuzji, mimo że nie wziął udziału w mini meczu rozegranym pod koniec treningu (wykonywał wszystkie wcześniejsze ćwiczenia), nie będzie miał problemów stawić się w gotowości do niedzielnego spotkania z Sevillą.

 

Lucas, Diego Costa oraz Filipe Luís pracowali na siłowni odbywając rehabilitacje. W treningu mogli wziąć udział również canteranos: Montero, Joaquín, Toni Moya, Borja Garcés oraz Roro, który dostał szansę na trening z pierwszą drużyną - na codzień grający w Juvenilu A. 

 

Uwagę fanów najbardziej skupiał Godín, na którego przedłużenie kontraktu wszyscy czekają. Brawa zebrał Oblak, który jest kluczowy broniąc bramki rojiblancos. 

 

Pod koniec treningu piłkarze rozdali kibicom piłki, pozując do zdjęć i rozdając autografy, najbardziej doceniani w tej kwestii byli: Simeone, Koke, Griezmann czy Godín.

Nagranie z tego wydarzenia można obejrzeć tutajŹródło: marca.com/alteticomadrid.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski