AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 17 sierpnia 2019, 23:21. Na stronie przebywa 309 kibiców.
Strona głównaOczekiwanie Moraty: - Poczekajmy, a kiedy to się s...

Oczekiwanie Moraty: - Poczekajmy, a kiedy to się skończy, powiem co myślę

26.01.2019; 14:21, saraokinc

Przedstawiamy wczorajszą konferencje prasową Diego Simeone. Trener opowiada o dzisiejszym meczu z Getafe. Wypowiada się również na temat Godína oraz Moraty. 

 

Odnowienie kontraktu: - Nie mam narazie nic w tej sprawie do powiedzenia, myślę o meczu przeciwko Getafe, które w tym sezonie gra niesamowicie w La Liga oraz w Pucharze Króla. Odkąd Bordalás przyszedł, bardzo dobrze im idzie.

 

Kalinić: - Liczę na Kalinicia, jak i na każdego z zespołu, są kontuzjowani czy nie. Zachowuje się jak profesjonalista, tak samo jak inni piłkarze. Jutro będzie grać i miejmy nadzieję, że będzie kontynuował dobrą passe. 

 

Wiele kontuzji: - To normalne, że wszyscy się tym martwią. Pracujemy nad tym aby wykluczyć kontuzje w każdym meczu. Mamy nadzieje, że w przyszłym tygodniu powrócą do nas niektórzy zawodnicy, ma tez wrócić Correa, będziemy grali jak zawsze. 

 

Styl Getafe: - Każdy może mieć własne zdanie na ten temat. W życiu liczy się tylko rzeczywistość, a Getafe teraz zalicza niesamowity sezon. 

 

Spokój w sprawie transferów: - Spokojny nigdy nie jestem w tej sprawie, martwię się o tych których mogę stracić i o tych których mogą przyjść do klubu. Będziemy niespokojni, aż do końca tego okienka transferowego. Codziennie rozmawiamy z Andrea, Miguelem i Enrique, szukamy rozwiązań, które pomogą rozwijać się klubowi. 

 

Bordalás: - Utożsamiam się z tymi, którzy pracują, wzmacniają piłkarzy i mają określone cele na sezon jako trener. W barze jako koledzy możemy wydawać opinie, ale kiedy jesteś w tym miejscu nie jest tak łatwo jak się wydaje. Musisz podejmować decyzje. Są trenerzy i są Ci, którzy komentują bez trenowania kogokolwiek. 

 

Morata: - Nic się nie wydarzyło, to nie jest nasza rzeczywistość.

 

Godín i sprawa z Interem: - Nie mogę wypowiadać się na ten temat, nie jestem w tej sprawie. Diego będzie grał jutro z pasją i wytrwałością, jak to robi od dnia w którym przybył do klubu i tak będzie aż do dnia, kiedy będzie z nami.

 

Oczekiwanie Moraty: - Poczekajmy, a kiedy to się skończy, powiem co myślę. 

 

 Źródło: marca.com

Jak dla mnie wszystko ok. Nie miałem problemów ze zrozumieniem

borda / 6 miesięcy temu

Nie używam google tłumacza ponieważ hiszpański to mój drugi język, jednak rozumiem że może wydawać się trochę chaotyczne tłumaczenie tego tekstu. Na przyszłość będę bardziej uważna. Dziękuję :)

saraokinc / 6 miesięcy temu

Szanuje za podtrzynywanie tej stronki przy zyciu, wrzucaniu newsow, ale krew mnie zalewa jak czytam takie przekopiowanke glupoty bez ladu i skladu prosto z google tlumacza...nie mozna poswiecic 5 minut wiecej i przeredagowac tego co tlumacz wyplul ?

Campino / 6 miesięcy temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski