Atletico Madryt vs Athletic Bilbao
3dn.13godz.37min.
11.95 X3.30 23.80 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Navalcarnero 1-1 Atlético B: Remis, pomimo długiej gry w przewadze

Rezerwy Atlético Madryt zremisowały w wyjazdowym meczu 17. kolejki Segunda División B z Navalcarnero 1-1. Rojiblancos prowadzili po bramce Alberto Ródenasa, a po wyrównaniu przez rywali nie byli już w stanie strzelić kolejnego gola, mimo długiej gry w przewadze.

Colchoneros wyszli na prowadzenie w 11. minucie, kiedy z lewej strony dośrodkował Manny, a skrzętnie z niego skorzystał Ródenas. To czwarte trafienie napastnika w obecnym sezonie ligowym i jednocześnie przełamanie strzeleckiej niemocy trwającej od początku września. Do przerwy goście mieli jeszcze kilka dogodnych okazji do podwyższenia wyniku, lecz przy próbach Isaaca Carlosa oraz Toniego Moyi dobrze spisał się bramkarz.

Tuż po zmianie stron gospodarze wyrównali za sprawą trafienia Barbosy, ale w 51. minucie drugą żółtą otrzymał Manu i Navalcarnero grało w osłabieniu do końca meczu. Z tej okazji nie potrafili jednak skorzystać piłkarze Atleti i ostatecznie nastąpił podział punktów.

Gracze ze stolicy zajmują bezpieczną ósmą lokatę w grupie. Kolejnym rywalem będzie Guijuelo, które w ubiegłym sezonie mierzyło się z pierwszą drużyną w ramach Copa del Rey. Spotkanie odbędzie się 8 grudnia o 12:30.

Navalcarnero – Atlético B 1-1 (0-1)

[0-1] Alberto Ródenas 11’

[1-1] Barbosa 46’

Czerwona kartka: Manu 51’ (Navalcarnero, za drugą żółtą)

Żółte kartki: Manu, José Antonio (Navalcarnero); Manny, Tachi, Olabe (Atlético B)

Sędzia: Juan Antonio Campos Salinas (Cehegin, Murcja)

Skład Navalcarnero: Isma Gil – Fran Santano, J. Antonio, Manu, Álex González, Molina, Ónega (Jesús, 58′), Cidoncha, Edgar (Sergi Segura, 69′), Joaquín (Chema Moreno, 77′), Barbosa

Skład Atlético B: Miguel San Román – Andrés Solano, Sergi, Rafa, Tachi, Carlos Isaac (Arona Sané, 82′), Keidi Bare, Roberto Olabe (Salomón Obama, 65′), Manny, (Juan Moreno, 75′), Toni Moya, Alberto Ródenas