AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 17 stycznia 2019, 06:12. Na stronie przebywa 288 kibiców.
Strona głównaKONKURS: Odpowiedz na pytanie i wygraj pakiet Elev...

KONKURS: Odpowiedz na pytanie i wygraj pakiet Eleven Sports

01.02.2018; 16:05, Dylan

Już jutro rozpocznie się 22. kolejka LaLiga Santander, w trakcie której w niedzielę Atlético podejmie u siebie Valencię. Tradycyjnie mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są trzy 72-godzinne pakiety z dostępem do kanałów Eleven Sports.

 

Aby wygrać, należy poprawnie odpowiedzieć w komentarzu pod tym newsem na jedno z trzech poniższych pytań dotyczących najbliższego rywala, czyli ekipy Nietoperzy. Obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy". Najszybsza odpowiedź na każde z konkursowych pytań zostanie nagrodzona pakietem. Uwaga: jeden użytkownik może wygrać maksymalnie jeden pakiet. Kody będzie można aktywować do 5 lutego do godziny 23:59.

 

Dodanie odpowiedzi na kolejne pytanie jest możliwe tylko w sytuacji, w której nie udało się zdobyć nagrody za pierwszym podejściem. Każdemu przysługuje jedno podejście na jedno pytanie - w przypadku błędnej odpowiedzi na jedno z pytań, trzeba wybrać inne pytanie. Zwycięzcy otrzymają kody za pośrednictwem wiadomości prywatnych na naszej stronie.

 

Pytania konkursowe:

 

1. Valencia może pochwalić się bardzo dobrą szkółką piłkarską. Wychowani w Mestallecie piłkarze często dostają swoją szansę w pierwszej drużynie, a później nierzadko stają się gwiazdami światowego formatu. Ilu wychowanków Nietoperzy rozegrało w tym sezonie w ich barwach co najmniej jedną minutę w LaLiga? Proszę podać ich liczbę oraz imiona i nazwiska.

 

2. Pod koniec ubiegłego roku zmarł były prezydent Valencii, pod rządami którego klub z Mestalla przeżył jeden ze swoich najlepszych okresów. Człowiek ten znany był z dość osobliwego sposobu świętowania triumfów swojego klubu, m.in. zakładania na głowę pomarańczowej peruki. Proszę podać jego imię i nazwisko, lata urzędowania oraz wymienić tytuły, które wywalczyły Nietoperze w tym czasie.

 

3. Mestalla jest jednym z najstarszych hiszpańskich stadionów, na których cały czas rozgrywane są mecze. W latach 1936-1939 obiekt ten uległ wielu zniszczeniom podczas hiszpańskiej wojny domowej. Proszę podać dwie funkcje, jakie w tamtym okresie pełnił stadion Valencii.

 

Powodzenia!Źródło: własne

1.
6 wychowanków José Gayá ,Toni Lato ,Carlos Soler ,Nacho Vidal ,Ferrán Torres ,Nacho Gil

*****

Prawidłowa odpowiedź, zaraz dostaniesz kod w wiadomości prywatnej. [Dylan]

Bilev / 11 miesięcy temu

8 wychowanków.
- Jose Luis Gayà - Toni Lato - Carlos Soler - Javi Jimenez - Nacho Vidal - Ferran Torres - Antonio Latorre - Ignacio Gil (aktualnie w Las Palmas)

*****

Nie jest to poprawna odpowiedź i nie chodzi tylko o to, że dwukrotnie wymieniłeś tego samego piłkarza. [Dylan]

Kuszlyk / 11 miesięcy temu

2. Jaume Ortí. Od czerwca 2001 r. Do października 2004 roku. Valencia wygrała dwa tytuły mistrzowskie (2001-02 i 2003-04), Puchar UEFA (2004) i Superpuchar Europy (2004).

*****

Prawidłowa odpowiedź, zaraz dostaniesz kod w wiadomości prywatnej. [Dylan]

Damian / 11 miesięcy temu

Pyt 3. Mestalla służyła jako magazyn i miejsce do przetrzymywania więźniów.

*****

Mógłbym czepiać się nazewnictwa, bowiem służył dokładnie jako złomowisko i obóz koncentracyjny, ale i tak uznam to jako prawidłową odpowiedź. Kod otrzymasz zaraz w wiadomości prywatnej. [Dylan]

Ambro05 / 11 miesięcy temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski