AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 17 stycznia 2019, 05:39. Na stronie przebywa 239 kibiców.
Strona głównaKONKURS: Odpowiedz na pytanie i wygraj pakiet Elev...

KONKURS: Odpowiedz na pytanie i wygraj pakiet Eleven Sports

17.01.2018; 16:06, Dylan

Już w piątek rozpocznie się 19. kolejka LaLiga Santander, w trakcie której Atlético podejmie u siebie Gironę. Tradycyjnie mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są trzy 72-godzinne pakiety z dostępem do kanałów Eleven Sports.

 

Aby wygrać, należy poprawnie odpowiedzieć w komentarzu pod tym newsem na jedno z trzech poniższych pytań dotyczących najbliższego rywala, Girony. Obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy". Najszybsza odpowiedź na każde z konkursowych pytań zostanie nagrodzona pakietem. Uwaga: jeden użytkownik może wygrać maksymalnie jeden pakiet. Kody będzie można aktywować do 22 stycznia do godziny 23:59.

 

Dodanie odpowiedzi na kolejne pytanie jest możliwe tylko w sytuacji, w której nie udało się zdobyć nagrody za pierwszym podejściem. Każdemu przysługuje jedno podejście na jedno pytanie - w przypadku błędnej odpowiedzi na jedno z pytań, trzeba wybrać inne pytanie. Zwycięzcy otrzymają kody za pośrednictwem wiadomości prywatnych na naszej stronie.

 

Pytania konkursowe:

 

1. Kto jest najlepszym strzelcem Girony na półmetku ligowych rozgrywek? Proszę podać jego imię i nazwisko, liczbę zdobytych bramek oraz ile z nich padło po uderzeniach głową.

 

2. Choć sezon między słupkami rozpoczął Gorka Iraizoz, dość szybko wypadł on z wyjściowego składu. Doświadczonego bramkarza zastąpił młodszy kolega po fachu z przeszłością w Atlético. Proszę podać jego imię i nazwisko, lata przebywania w klubie z Madrytu oraz określić, czy kiedykolwiek zadebiutował w pierwszej drużynie.

 

3. Girona wyrównała niedawno swoje najwyższe domowe zwycięstwo w historii. Proszę podać wynik, jaki padło w tamtym meczu, przeciwnika Katalończyków oraz strzelców goli.

 

Powodzenia!Źródło: własne

Kody zostały wysłane.

Dylan / 11 miesięcy temu

Jak tylko znajdą się w naszym posiadaniu.

Dylan / 11 miesięcy temu

Kiedy mogę spodziewać się kodu?

kulbik91 / 11 miesięcy temu

Także poprawna odpowiedź i także w niedługim czasie dostaniesz kod w wiadomości prywatnej.

Dylan / 11 miesięcy temu

3. 6-0 Las Palmas, 3x Olunga, Stuani, Garcia, Portu

kulbik91 / 11 miesięcy temu

Obie odpowiedzi poprawne, w niedługim czasie dostaniecie kody w wiadomościach prywatnych.

Dylan / 11 miesięcy temu

2. Yassine Bounou zwany takze Bono, 2012-2014 Atletico Madryt B, 2014-2016 Atletico Madryt, nie zadebiutował w pierwszej drużynie, a w Atletico Madryt B rozegrał 47 spotkań.

lecram95 / 11 miesięcy temu

1.Cristhian Stuani - 10 bramek, 5 głową

Damian8 / 11 miesięcy temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski