AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 25 czerwca 2018, 00:26. Na stronie przebywa 304 kibiców.
Strona głównaKolejni piłkarze potwierdzili obecność na "Fi...
Oglądaj ligowe mecze Atletico Madryt w Eleven Sports

Kolejni piłkarze potwierdzili obecność na "Finale Legendy"

19.05.2017; 15:27, Dylan

28 maja w charytatywnym meczu zatytułowanym “Finał Legendy” na boisku spotkają się byli i obecni piłkarze Atlético oraz byli i obecni piłkarze z całego świata, którzy w trakcie swojej kariery doświadczyli Vicente Calderón. Cała impreza jest bowiem pożegnaniem stadionu, który służył Rojiblancos przez blisko 51 lat.

 

Wczoraj i przedwczoraj poznaliśmy nazwiska pierwszych zawodników, którzy zjawią się za półtora tygodnia nad Manzanares. Dziś klub opublikował kolejnych graczy. Znaleźli się wśród nich reprezentanci Colchoneros tacy jak Ignacio Salcedo, Jorge Benegas, Francisco Bermejo, José Pacheco, Martínez Jayo, Luis Gómez Laguna, Rodri, Julio Iglesias, José Urtiaga, Isidro Ruiz i Luis Ramón Leiros. Piłkarze ci nie założą spodenek i nie będę uczestniczyć podczas samego spotkania, ale będą obecni podczas całego wydarzenia.

 

Na murawie pojawią się natomiast piłkarze Atlético z lat 80., 90. i później: Roberto Fresnedoso, Leo Franco, Miguel Ángel Ruíz, Marcos Alonso, Álvaro Domínguez, Donato, Julio Alberto, Milinko Pantić, Cubillo, Gustavo de la Parra i Juan Francisco Rodríguez.

 

Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na sieć Scholas Occurentes, która współpracuje z 446 tysiącami szkołami i sieciami edukacyjnymi w 190 krajach.

 

Źródło: atleticodemadrid.comŹródło:

Pewnie spośród tych, którzy zagrają, każdy rozegra po 10-15 minut, by można było dokonywać zmian, w czasie których zostaną nagrodzeni owacjami kibiców.

kvrol / 1 rok temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski