AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 21 kwietnia 2018, 02:13. Na stronie przebywa 114 kibiców.
Strona głównaKolejni piłkarze potwierdzili obecność na "Fi...
Oglądaj ligowe mecze Atletico Madryt w Eleven Sports

Kolejni piłkarze potwierdzili obecność na "Finale Legendy"

18.05.2017; 11:21, Dylan

28 maja w charytatywnym meczu zatytułowanym “Finał Legendy” na boisku spotkają się byli i obecni piłkarze Atlético oraz byli i obecni piłkarze z całego świata, którzy w trakcie swojej kariery doświadczyli Vicente Calderón. Cała impreza jest bowiem pożegnaniem stadionu, który służył Rojiblancos przez blisko 51 lat.

 

Wczoraj poznaliśmy nazwiska pierwszych zawodników, którzy zjawią się za półtora tygodnia nad Manzanares. Dziś klub opublikował kolejnych graczy. Znaleźli się wśród nich reprezentanci Colchoneros w latach 60. i 70.: Jorge Mendonça, Javier Irureta, Iselín Ovejero, Paco Melo, Eugenio Leal, Ramón Heredia, Rubén Ayala i Leivinha. Piłkarze ci nie założą spodenek i nie będę uczestniczyć podczas samego spotkania, ale będą obecni podczas całego wydarzenia.

 

Na murawie pojawią się natomiast piłkarze Atlético z lat 80., 90. i później: Julio Salinas, Juan Pedraza, Manolo Sánchez, Manuel Alfaro, Patxi Ferreira, Toni Muñoz, José Movilla, José Juan Luque, Cosmin Contra, Tomáš Ujfaluši i Juan Vizcaíno.

 

Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na sieć Scholas Occurentes, która współpracuje z 446 tysiącami szkołami i sieciami edukacyjnymi w 190 krajach.

 

Źródło: atleticodemadrid.comŹródło:

Fajnie będzie znów zobaczyć Ufo w akcji! :)

kvrol / 11 miesięcy temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski