AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 17 czerwca 2019, 11:13. Na stronie przebywa 342 kibiców.
Strona głównaKoke: Jeśli masz okazje, musisz je wykorzystywać

Koke: Jeśli masz okazje, musisz je wykorzystywać

12.12.2018; 17:13, saraokinc

Koke po wczorajszym meczu udzieli wywiadu, w którym poruszył temat najbliższego losowania do 1/8 finalu. Przedstawiamy jego wypowiedzi:

 

Drugie miejsce w grupie. - Po tym co się stało w poprzednim roku, naszym celem było zakwalifikowanie się do dalszych etapów Ligii Mistrzów i osiągnęliśmy to. Mieliśmy okazje aby być pierwszymi, ale nie udało się. To był dobry mecz, choć brakowało precyzyj, będziemy musieli nad tym popracować. W meczu z przyszłym rywalem, musimy zagrać jak najlepiej. To co najważniejsze teraz to to ze przeszliśmy dalej.

 

Brak gola. - Oczywiście, jeśli masz okazje musisz je wykorzystywać. Wszyscy muszą popracować nad tym, aby podnieść poziom jakości przed bramką rywala. Mamy szansę, ale często brakuje też  prostego szczęścia. To samo przytrafiło nam się z Gironą, mieliśmy okazje a zabrakło szczęścia. Trzeba nadal pracować, a gole przyjdą. 

 

Godín. - Naturalnie, ze chcę aby kontynuował z nami swoją grę. Jest bardzo ważny dla drużyny, wiele dal klubowi i zostało mu jeszcze wiele aby móc kontynuować z nami. 

 

Transfery zimą. - Mamy wielki zespół, wielkich graczy, reszta mnie nie obchodzi. To sprawa zarządu. My mamy bardzo dobrą drużyne, która w tym sezonie może odnieść wiele sukcesów. 

 

Kontuzje. - To trochę szaleństwo co się dzieje z tyloma kontuzjami na raz, ale to jest futbol i tak się czasem zdarza. Musimy dbać o siebie bardziej, nie wiem co więcej mogę dodać… Kiedy leczysz się i leczysz i w końcu udaje Ci się wrócić do gry, po czym znów kontuzja powraca to wielka szkoda dla drużyny. Trzeba to obserwować i jakoś polepszyć, aby kontuzje nie wracały. Nie jestem od tego, aby zrzucać winę na kogokolwiek, ale też taki jest ten sport, są kontuzje i czasem wracają. 

 

Gra bez Costy. - Mamym Kalinicia, Gesona, Angela, Griezmanna, Vitolo, Lemara … To wielcy gracze, którzy posyłają piłkę do bramki. Diego to piłkarz bardzo dla nas ważny. Musimy naciskać więcej na przeciwnika, aby zdobywać więcej goli. 

 

Losowanie. - Musimy być bardziej dokładni w wykończeniach akcji strzeleckich, przy sytuacjach jakie dostajemy. Drużyna z jaką zagramy… chociaż nie jesteśmy pierwsi, dobrze zagraliśmy fazę grupową. Zawsze chcemy wygrywać. Naszym celem było zakwalifikowanie się i to osiągnęliśmy, trochę szkoda ze nie jesteśmy pierwsi. 

 

Gra na wyjazdach. - Mi to obojętne. Nie było zle kiedy zgraliśmy pierwszy mecz u siebie. Grasz u siebie lub na wyjezdzie musisz grać dobrze.Źródło: marca.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski