AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 20 maja 2018, 17:57. Na stronie przebywa 235 kibiców.
Strona głównaJoaquín Maestre: Metody Atlético przełożą się na j...
Oglądaj ligowe mecze Atletico Madryt w Eleven Sports

Joaquín Maestre: Metody Atlético przełożą się na jakość naszych graczy

15.02.2017; 21:43, Manian

Prezydent Eldy Industrial, Joaquín Maestre, w radiowym programie „SER Deportivos” nadawanym przez Cadena SER przedstawił szczegóły współpracy z Atlético Madryt.

 

Piątoligowiec ma otrzymywać porady od bardziej utytułowanego zespołu: - Nasi trenerzy i koordynatorzy poznają metodologię rozwijaną madryckim klubie. Dzięki temu możemy uzyskać wyższą jakość naszych graczy.

 

Umowa wejdzie w życie 1 lipca i będzie obowiązywać do końca sezonu 2019/20. Do tego czasu Colchoneros będą mieli pierwszeństwo w nabyciu graczy Eldy Industrial.

 

Joaquín Maestre wyjaśnił również, że przyczynkiem do rozpoczęcia rozmów było spokrewnienie trenera jego drużyny, Luisa Lópeza, z kapitanem Rojiblancos, Gabim. Ekipa z Madrytu zaczęła śledzić pracę klubu z ligi regionalnej, a po kilku miesiącach doszło do rozmów, które zakończyły się sfinalizowaniem.

 

W klubie trwają przygotowania do rozpoczęcia współpracy: - Przed nami cztery miesiące ciężkiej pracy zanim przyjadą trenerzy Atlético uczyć swoich metod na co dzień stosowanych w ich drużynach.

 

Elda Industrial jest obecnie filią CD Eldense: - To nie jest przeszkodą, ale coś musi się zmienić w aspekcie instytucjonalnym. Świetnie dogadujemy się z zarządem i inwestorami, ale nie wiem kto podpisze kolejną umowę.

 

Na koniec prezydent wyraził zadowolenie ze współpracy: - Cieszę się, że taki klub jak Atlético nas zauważył, to znaczy, że wyjdzie z tego coś dobrego.

 

Źródło: Cadena SERŹródło:

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski