AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 29 stycznia 2020, 02:23. Na stronie przebywa 203 kibiców.
Strona głównaHerrera zaprezentowany

Herrera zaprezentowany

05.07.2019; 22:49, saraokinc

Dziś odbyła się oficjalna prezentacja Héctora Herrera na Wanda Estadio Metropolitano. Na oficjalnej stronie Atlético opublikowano, krótki wywiad z Meksykaninem. Przedstawiamy wypowiedzi zawodnika. 

 

- Jestem bardzo szczęśliwy, ze mogę tu być. Poznaje wszystkie miejsca, kolegów i wszystkich którzy są częścią tego wielkiego klubu. Jestem bardzo szczęśliwy będąc tutaj, mam nadzieje ze tak będzie wiele lat. 

- Przejście do Atletico było spowodowane zainteresowaniem klubu, myśle ze jest to ważna część przy podejmowaniu takich decyzji. Ważne aby pracować razem, być jak jedna rodzina. Osiągać wielkie i ważne rzeczy. 

- Z moim doświadczeniem będę próbował jeszcze bardziej poznać klub i system którym gramy, aby jeszcze lepiej pomóc. Spróbuje zaadaptować się jak najszybciej się da. 

- Simeone jest odpowiedzialny za trenowanie drużyny, nie mogę doczekać się kiedy zacznę trenować z nim, poznam go lepiej. Jestem szczęśliwy, iż mogę być częścią jego drużyny. 

- Jeszcze raz powiem, jestem po prostu szczęśliwy, bardzo podoba mi się stadion, chciałbym juz na nim zagrać. 

- Kibice z Meksyku bardzo lubią La Ligę oraz Atlético Madryt, tym bardziej teraz kiedy mają w drużynie Atlético piłkarza właśnie z Meksyku. Bardzo mi się to podoba bo jeszcze bardziej będą wspierać Atleti i pasjonować się Hiszpańską piłką. 

- Dziękuję bardzo kibicom Atleti, za cale wsparcie w mediach społecznościowych, to coś niesamowitego. Chciałbym powiedzieć iz zrobię wszystko dla tego klubu jak i kibiców. Mam nadzieję, ze zdobędziemy razem nasze cele. Pozdrawiam wszystkich. 

 

Héctor będzie gral z numerem 16. Źródło: atleticomadrid.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski