AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 17 czerwca 2019, 10:42. Na stronie przebywa 235 kibiców.
Strona głównaGiménez: Trzeba rozpocząć kolejny rozdział

Giménez: Trzeba rozpocząć kolejny rozdział

31.03.2019; 23:45, saraokinc

Przedstawiamy wypowiedzi Giméneza oraz Thomasa, po zwycięskim meczu przeciwko Deportivo Alavés.

 

Giménez:

 

Mecz. - Jestem zadowolony z pracy jaką wykonała drużyna, po trudnym tygodniu meczów w reprezentacjach. Weszliśmy w mecz w jak najlepszy sposób, drużyna grała bardzo dobrze. Cieszę się ze zwycięstwa. 

 

Trudny czas po przegranej w Turynie i na San Mamés. - Przegrana nigdy nie jest łatwa, to był trudny tydzień, ale w wielkich klubach nie ma czasu na smutek, trzeba rozpocząć kolejny rozdział. Tydzień gry z reprezentacjami, dobrze nam zrobił aby zacząć od nowa. Drużyna na nowo skupia się na swoich celach. 

 

Przyszłość Godína. - Byłoby trudno wyobrazić sobie grę bez niego, nie myślę o tym. Wyszła jakaś wiadomość, że odchodzi jednak dopóki tu jest, my uczymy się od niego. Jeśli odejdzie, docenię wszystko co dla nas zrobił. Trzeba rozwijać się jako drużyna. 

 

Możliwe transfery. - Klub, przed ewentualnym odejściem niektórych, zrobi wszystko aby utrzymać silny zespól. Mówi się o odejściu ważnych zawodników, byłoby to dla nas bardzo trudne, jednak musimy pozostać spokojni. 

 

La Liga. - Naszym zamysłem jest rozwijanie się jako drużyna. 

 

Thomas: 

 

Mecz. - Drużyna była silna. Atakowaliśmy i mieliśmy wiele okazji, które przyniosły upragnione gole. 

 

Gol i owacja kibiców. - To zawsze wielka duma, nie zawsze wchodzą takie bramki. Jestem bardzo szczęśliwy, to czyni mnie silniejszym, chcę pracować więcej. 

 

La Liga. - Musimy wygrywać mecze, to futbol - wszystko może się zdarzyć. Barça może się potknąć, a my musimy wygrywać mecz za meczem. Będziemy walczyć do końca. Jesteśmy Atlético Madryt i nie jest łatwo. Kontynuujemy pracę, to nas czyni silniejszymi. 

 

Przyszłość. - Dorastałem tutaj i jestem tutaj szczęśliwy. Będę tu grał dopóki klub powie, że nie chce abym grał tu więcej. 

 

Wybory Simeone. - Słuchałem rad Cholo, pracowałem z nim. Bardzo mi pomaga abym dobrze czuł się w drużynie. 

 

Stan drużyny. - Drużyna czuje się dobrze, w szatni nie słuchamy tego co dzieje się na zewnątrz. Jesteśmy rodziną i pracujemy do końca sezonu. 

 

Nowy rozdział po odpadnięciu z Ligi Mistrzów. - Turyn to juz przeszłości i musimy o tym zapomnieć. Musimy myśleć o dzisiejszej wygranej i zagrać jak najlepiej we wtorek. 

 


Źródło: marca.com

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski