AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 27 maja 2018, 01:04. Na stronie przebywa 189 kibiców.
Strona głównaGiezmann wybrany przez kibiców Atlético najlepszym...
Oglądaj ligowe mecze Atletico Madryt w Eleven Sports

Giezmann wybrany przez kibiców Atlético najlepszym graczem stycznia

16.02.2017; 15:48, Dylan

W comiesięcznym głosowaniu kibice Atlético wybrali Antoine’a Griezmanna najlepszym piłkarzem Rojiblancos w styczniu. Francuz odebrał nagrodę przyznawaną przy współudziale Mahou i udzielił kilku wypowiedzi w formie krótkiego wideo.

 

25-latek otrzymał to wyróżnienie po raz drugi w tym sezonie. Wcześniej został nagrodzony we wrześniu. W listopadzie i październiku równych nie miał sobie Yannick Carrasco. Z kolei w styczniu fani docenili Jana Oblaka.

 

Wiadomość dla kibiców: - Bardzo dziękuję za wsparcie, które otrzymuję każdego dnia na ulicy, w mediach społecznościowych, z trybun. Zawsze staram się dać z siebie dla klubu i trenera wszystko to, co najlepsze. Bardzo doceniam wszystkie wyrazy sympatii, których doświadczam zwłaszcza na boisku.

 

Sytuacja drużyny: - Mamy się dobrze. Nie brakuje nam chęci i motywacji. Przez cały tydzień możemy w spokoju przygotowywać się do meczu ze Spotingiem. Chcemy wygrać. Zrobimy ku temu wszystko i spróbujemy zaprezentować jak najlepszy futbol.

 

Życie prywatne: - Jestem szczęśliwy, czuję się świetnie. Spokój i szczęście w życiu prywatnym pozwala mi grać tak, jak najlepiej potrafię, dzięki czemu mogę pomagać zespołowi w kluczowych momentach. Staram się być jak najlepszym piłkarzem. Z tą myślą każdego dnia trenuje i gram w każdym meczu.

 

Źródło: atleticodemadrid.comŹródło:

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski