AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 20 maja 2018, 18:01. Na stronie przebywa 268 kibiców.
Strona głównaGaitán i Gameiro nieobecni podczas dzisiejszej ses...
Oglądaj ligowe mecze Atletico Madryt w Eleven Sports

Gaitán i Gameiro nieobecni podczas dzisiejszej sesji treningowej

16.02.2017; 13:49, Dylan

Piłkarze Atlético w spokoju kontynuują przygotowania do sobotniego meczu ze Sportingiem Gijón. Diego Simeone ma do swojej dyspozycji coraz większą liczbę piłkarzy, choć dziś nieobecni byli m.in. Nicolás Gaitán i Kévin Gameiro.

 

Argentyńczyk cały czas odczuwa skutki starcia z Ivanem Rakiticiem w rewanżowym pojedynku z Barceloną. Skrzydłowy opuścił wtedy boisko już na początku drugiej połowy i od tamtej pory nie może uporać się z urazem prawej stopy. Dziś pracował tylko na siłowni, ale możliwe, że ostatecznie nie opuści weekendowej potyczki swojej drużyny.

 

Francuz natomiast otrzymał zgodę klubu, by opuścić dzisiejsze zajęcia z powodów osobistych. Podobnie jak Nicolás Gaitán, napastnika Rojiblancos również nie powinno zabraknąć w kadrze na spotkanie w Asturii. Na pewno natomiast Diego Simeone nie będzie mógł skorzystać w sobotę z Diego Godína, Juanfrana i Augusto Fernándeza, którzy kontynuują swoją rekonwalescencję.

 

Pozostali gracze pracowali dziś na pełnych obrotach. Dotyczy to także Jana Oblaka i Tiago, u których nie ma już śladu po urazach. Obaj czekają już tylko na oficjalne zielone światło od klubowych lekarzy. Razem z pierwszą drużyną trenowali dziś Keidi Bare, Juan Moreno i Caio Henrique, a Carlos Marín ćwiczył dziś razem z bramkarzami.

 

Jutro w ośrodku Atlético odbędzie się ostatnia sesja treningowa przed podróżą do Asturii. Po jej zakończeniu na konferencji prasowej pojawi się Diego Simeone, od którego usłyszymy m.in. kto został powołany na mecz ze Sportingiem Gijón.

 

Źródło: MARCA/Mundo DeportivoŹródło:

Dziś trenowana była ta sama jedenastka, jedyna wątpliwość to czy Lucas zagra obok Savicia i Filipe na lewej, czy też Savić zagra z Gimenezem i Lucas na lewej.

Dylan / 1 rok temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski