AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 22 maja 2019, 12:45. Na stronie przebywa 200 kibiców.
Strona głównaFilipe Luís kontuzjowany

Filipe Luís kontuzjowany

04.03.2019; 20:07, saraokinc

Jak podaje raport na oficjalnej stronie Atlético Madryt, Brazylijczyk przeszedł dziś rezonans magnetyczny w Klinice Uniwersyteckiej de Navarra. Stwierdzono uraz mięśniowy w lewej łydce. Uraz pod obserwacją. 

 

Dla Filipe ten sezon nie jest zbyt dobry pod względem zdrowotnym, już dwa razy zmagał się z kontuzjami. Po ostatniej kontuzji Brazylijczyk dochodził do siebie, aż 49 dni, aby w pełni sil wrócić na boisko. 

 

Diego Simeone, tydzień przed zbliżającym się spotkaniem przeciwko Juventusowi, w Lidze Mistrzów zaczyna mieć problem na pozycji lewego obrońcy. Przypomnijmy, że kontuzjowany jest także Lucas Hernández, który nie zagrał już w czterech meczach. 

 

Pozostaje czekać i mieć nadzieję, że któryś z kontuzjowanych zdąży wrócić na jeden z ważniejszych meczów w tym sezonie.Źródło: atleticomadrid.com

@Dylan nieoczywistym, przy betonie jakim jest Cholo to Tiago i Gabi dalej by dzielili i rządzili na środku pomocy. Stawiając na Moratę zaskoczył mnie jednak in plus.

johny / 2 miesiące temu

Prędzej Juanfran, który na lewej obronie gra paradoksalnie lepiej niż na prawej i jest dość oczywistym wyborem przy zdrowym Ariasie.

Dylan / 2 miesiące temu

Znowu Saul na LO....

lecram95 / 2 miesiące temu

@Dylan poprawione dzięki

saraokinc / 2 miesiące temu

Dobrze, że Jonny sprzedany!

kczan / 2 miesiące temu

Nie w stopie, a w łydce, bo to kontuzja mięśnia płaszczkowatego.

Dylan / 2 miesiące temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski