Dziś mamy:20 April, 2024
1dn.14godz.45min.

Dorados 3-1 Atlético San Luis: Iluzoryczna szansa na udział w fazie play-off

W meczu 14. kolejki Ascenso MX Atlético San Luis uległo na wyjeździe Dorados 1-3. Porażka znacznie oddaliła podopiecznych Salvadora Reyesa od fazy play-off, którzy przed ostatnią serią gier Apertury nie są zależni już tylko od siebie.

Gospodarze prowadzili do przerwy po trafieniu Fernando Arce, natomiast po zmianie stron wynik podwyższyli Josepablo Monreal, a po godzinie gry było 3-0 po golu Jesúsa Cháveza. W ostatnim kwadransie zdobywca pierwszej bramki zanotował samobója, który ustalił wynik. Od 85. minuty goście grali w osłabieniu po czerwonej kartce Carlosa Ramosa, który w bezmyślny sposób podciął przeciwnika.

W tabeli filia Rojiblancos zajmuje 12. miejsce z trzypunktową stratą do miejsca premiowanego grą w play-offach. Ostatnim rywalem w Sezonie Otwarcia będą Leones Negros. Do starcia dojdzie 10 listopada o 20:00 (11 listopada, 3:00 czasu „polskiego”) na Estadio Lastras.