AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 20 maja 2018, 17:58. Na stronie przebywa 246 kibiców.
Strona głównaDiego Simeone: Jestem dumny, widząc Griezmanna wśr...
Oglądaj ligowe mecze Atletico Madryt w Eleven Sports

Diego Simeone: Jestem dumny, widząc Griezmanna wśród najlepszych

09.01.2017; 22:45, Dylan

Mecz z Las Palmas: - Zawsze chcę, by moja ekipa podchodziło do każdego meczu z takim samym nastawieniem. Tydzień temu widzieliśmy, że nasi rywale nie zmienili swojego stylu, choć na boisku oglądaliśmy u nich nieco innych zawodników niż na co dzień w lidze. Jestem przekonany, że będą dobrze grać piłką i postarają się wykorzystywać przestrzenie pomiędzy formacjami. Na pewno zaczną mocno, chcąc zniwelować stratę z pierwszego spotkania.

 

Możemy mówić, że wróciło dobre Atleti? - Takie są opinie, nic mi do nich. Mamy za sobą dwa różne mecze. W Las Palmas graliśmy intensywny futbol i bardzo dobrze pracowaliśmy jako zespół. W Eibarze było nieco trudniej, ale w drugiej połowie wykorzystaliśmy swoje sytuacje. Jestem zadowolony z obu tych występów. Nie wszystkie pojedynki są takie same, nie wszyscy rywali są tacy sami.

 

Przewaga z pierwszego meczu: - Dla mnie rozgrywki Copa del Rey są zawsze skomplikowane. Żaden wynik niczego nie gwarantuje. Trzeba być uważnym i skoncentrowanym, bo przeciwnicy się nie poddają. Jestem pewien, że Las Palmas wyjdzie na boisko i będzie chciało odrobić stratę.

 

Griezmann: - Został powołany na jutrzejszy mecz. Jutro sobie porozmawiamy i zobaczymy kto wybiegnie w pierwszym składzie. Jestem dumny, widać Antoine'a na gali wśród najlepszych. To wyróżnienie zarówno dla niego, jak i dla naszego zespołu. Kiedy zapytano mnie, czy może polecieć do Zurychu, zgodziłem się bez namysłu, bo to powód do dumy. Jego obecność tam jest dla niego wielkim przeżyciem i zasłużoną nagrodą.

 

Giménez: - Sytuacja kadrowa - kontuzje Tiago i Augusto - wymaga tego, by szukać nowych rozwiązań. Mała liczba środkowych pomocników sprawiła, że próbujemy go w tym miejscu. Grał na tej pozycji do 15. roku życia. Przeciwko Eibarowi dał nam to, czego potrzebowaliśmy. Poradził sobie i na pewno jeszcze go tam wystawię.

 

Nowe kontrakty: - Odpowiada za nie dyrekcja sportowa, oczywiście polegającą na mojej opinii. Na razie piłkarze są skupieni na tym, by dawać z siebie jak najwięcej i osiągać jak najlepsze wyniki.

 

Piqué i jego gesty wobec Tebasa: - Las Palmas.

 

Źródło: ASŹródło:

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski