AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 22 maja 2019, 13:37. Na stronie przebywa 346 kibiców.
Strona głównaCosta nie trenował dziś z zespołem

Costa nie trenował dziś z zespołem

28.02.2019; 13:34, kvrol

Piłkarze Atlético kontynuowali dziś przygotowania do meczu przeciwko Realowi Sociedad. Z klubowego ośrodka treningowego napłynęły zarówno dobre, jak i złe informacje.

 

Pozytywną wiadomością był powrót Lemara do normalnego trybu pracy. Francuz trenował wczoraj indywidualnie z uwagi na drobne przeciążenie mięśniowe, po którym na szczęście nie ma już śladu. Poza grupą znów pracowali jednak Lucas i Savić, przez co rosną wątpliwości odnośnie tego, czy zdążą załapać się na wyjazd do San Sebastián. Ponadto dolegliwości mięśniowe sprawiły, że Costa trenował tylko na siłowni, choć jego występ w niedzielę nie jest raczej zagrożony. W trakcie zajęć z urazem pleców z murawy zszedł natomiast Kalinić.

 

Mimo tych absencji, Simeone stara się jak najlepiej przygotować swój zespół do niedzielnego meczu. Podczas dzisiejszych zajęć Cholo testował następujące ustawienie: Oblak w bramce, Juanfran, Giménez, Godín i Filipe w obronie, Saúl, Thomas, Rodrigo i Koke w pomocy oraz Griezmann i Morata w ataku. Do wizyty w San Sebastián pozostały jeszcze dwa treningi, po jednym jutro i w sobotę.Źródło: "Mundo Deportivo"

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski