AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 27 maja 2018, 01:06. Na stronie przebywa 203 kibiców.
Strona głównaCarrasco i Tiago wciąż dalecy od powrotu
Oglądaj ligowe mecze Atletico Madryt w Eleven Sports

Carrasco i Tiago wciąż dalecy od powrotu

08.01.2017; 15:38, Dylan

Dziś przed południem piłkarze Atlético zjawili się w klubowym ośrodku, by odbyć pierwszą z dwóch sesji treningowych przed wtorkowym rewanżem z Las Palmas.

 

Po zwycięskim powrocie z Eibaru zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Pierwszą stanowili ci, którzy w Kraju Basków znaleźli się w wyjściowym składzie oraz Juanfran, który rozegrał wczoraj 45 minut. Odbyli oni kilka regeneracyjnych ćwiczeń połączonych z bieganiem. Pozostali gracze, uzupełnieni o kilkunastu młodzieżowców, zaliczyli normalny trening.

 

Nieobecni byli Yannick Carrasco i Tiago, którzy wciąż mają problemy z kolejno ścięgnem Achillesa i kolanem. Zarówno Belg, jak i Portugalczyk nie pojawili się dziś na boisku, pracując tylko na siłowni. Tym samym obaj niemal na pewno nie wystąpią w starciu z Las Palmas, a ich występ w sobotnim spotkaniu z Betisem stoi pod znakiem zapytania. Przez dłuższy czas do dyspozycji Diego Simeone nie będą natomiast kontuzjowani Jan Oblak i Augusto Fernández oraz Thomas, który przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Ghany.

 

Rojiblancos powrócą do pracy jutro wieczorem. Na 18:45 zaplanowany jest ostatni trening przed pojedynkiem z Las Palmas. Pół godziny wcześniej odbędzie się konferencja prasowa Diego Simeone.

 

Źródło: AS/atleticodemadrid.comŹródło:

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski