AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 17 sierpnia 2019, 22:45. Na stronie przebywa 309 kibiców.
Strona głównaBild: Filipe powiedział "nie" Dortmundow...

Bild: Filipe powiedział "nie" Dortmundowi

19.04.2019; 09:20, Kuszlyk

Kontrakt Filipe Luisa dobiega końca 30 czerwca, w związku z czym jego przyszłość wciąż nie jest znana, lecz nie ulega wątpliwościom, że jego przyszłość nie będzie powiązana z Rojiblancos. Choć nie można dokładnie zdefiniować gdzie trafi Brazylijczyk na kolejny sezon, to z Niemiec napływają wieści, że sporo tamtejszych klubów jest nim zainteresowanych.

 

Nawiązując do Bilda, Borussia Dortmund wykazała zainteresowanie wzmocnieniem swojej linii defensywnej poprzez zakontraktowanie Filipe, lecz ten zrezygnował z tej propozycji. Zdaniem niemieckich mediów, Luís wyczekuje na konkretną ofertę ze strony Barcelony - choćby nawet miała być mniej atrakcyjna finansowo. Jako alternatywę Brazylijczyk rozważa transfer do Flamengo.

 

W poprzednie lato Filipe także był dość blisko opuszczenia Madrytu. Brazylijczyk otrzymał ofertę od PSG, którą chciał zaakceptować. Na przeszkodzie stanęło jednak Atlético, które nie wyraziło zgody na transfer pod koniec okna transferowego. W obecnym sezonie Filipe miał pełnić rolę rezerwowego, lecz ze względu na kontuzje i operację Lucasa przebił się do pierwszego składu. Dotychczas rozegrał łącznie 26 meczów, podczas których zanotował dwa trafienia do siatki.Źródło: Marca

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski