Dziś mamy:19 April, 2024
2dn.12godz.24min.

Atlético Juvenil A blisko finału Copa del Rey po wygranej z Athletikiem

Atlético Juvenil A pokonało Athletic 3-0 w pierwszym spotkaniu ½ finału Copa del Rey Juvenil. Rojiblacnos doskonale wykorzystali atut własnego boiska, sytuując się na korzystnej pozycji przed rewanżem w Bilbao.

Mimo że pierwsze słowo należało do gości, na przerwę z dwubramkową przewagą schodzili madrytczycy. W 30. minucie prowadzenie dał Joaquín, a siedem minut później podwyższył je Borja. Po zmianie stron do odrabiania strat wzięli się Los Leones, lecz ich ataki okazywały się nieskuteczne. W doliczonym czasie gry wynik ustali Gio.

Rewanż odbędzie się 17 czerwca na boisku Athlticu. Zwycięzca dwumeczu awansuje do finału, w którym zmierzy się z wygranym z pary Real Madryt – San Félix (1. mecz dziś o 18:30).

Atlético – Athletic 3-0 (2-0)

1-0 Joaquín 30’