AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 29 stycznia 2020, 04:02. Na stronie przebywa 236 kibiców.
Strona głównaAtlético i Adrián Gómez

Atlético i Adrián Gómez

28.06.2019; 01:28, saraokinc

O szesnastoletnim piłkarzu - Adriánie Gómezie zrobiło się głośno tego lata. Młody zawodnik dostał oferty z Juvenusu, Interu oraz Milanu. 

 

Adrián Gómez urodził się 2 sierpnia 2002 roku e Leganés (Madryt). Jest to podstawowy zawodnik Atlético Madrileño Juvenil A oraz Reprezentacji Hiszpanii do lat 17, grający na pozycji obrońcy. Po bardzo dobrym sezonie, zawodnik otrzymał kilka ofert z Włoch, które skłoniły Atleti do odnowienia kontraktu z zawodnikiem. 

 

Atlético odnowiło kontrakt piłkarza do 2023 roku z klauzulą 40 milionów euro. 

 

Mimo swojego wieku piłkarz wykazuje się bardzo dojrzałą grą, dlatego wzbudził zainteresowanie sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny Atleti. Progres zawodnika oczarował również Włoskie kluby. Na ten moment zawodnik nadal będzie grał w canterze rojiblancos, jednak nie jest wykluczona jego obecność w pretemporadzie z pierwszą drużyną. 

 

Adrián to jedna z perełek cantery Atlético, dlatego klub nie mógł sobie pozwolić na stratę cennego  talentu, tym bardziej teraz gdy linia obrony rojiblancos aktualnie przeżywa duże zmiany. Zamysł jest taki, iż piłkarz nadal ma się rozwijać i być bardzo prawdopodobną opcją na przyszłość. Źródło: as.com

Cieszy ta klauzula, odstraszy Włochów przynajmniej na chwilę.

kczan / 7 miesięcy temu

Bardzo dobrze wygladal na Euro U17, German Valera zreszta tez.

A w roczniku 2003 kolejne dwie defensywne perelki - Granado & Camara.

Dr.Football1 / 7 miesięcy temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski