Dziś mamy:28 March, 2024
4dn.2godz.13min.

Atlético B vs. Villanueva 1-0: Zwycięstwo rzutem na taśmę

Atlético B zwyciężyło w domowym spotkaniu 30. kolejki Tercera División z Villanuevą 1-0. Była to czwarta z rzędu wygrana Rojiblancos, którzy przynajmniej do wieczora będą okupować pozycję lidera swojej grupy.

Gospodarze dominowali na boisku w pierwszej połowie, a okazje do zdobycia bramek mieli Zaka oraz Toni Moya, lecz próby obu graczy nie zakończyły się powodzeniem. Podobny scenariusz miał przebieg drugiej odsłony, lecz przez długi czas utrzymywał się wynik bezbrakowym. Dopiero wprowadzony w 75. minucie Nacho Heras zdobył decydującą bramkę chwilę przed końcem regulaminowego czasu gry. To piąta bramka zawodnika w trwających rozgrywkach i trzecia w roli rezerwowego.

Colchoneros na osiem serii gier przed końcem sezonu zajmują pierwsze miejsce w grupie VII, lecz odzyskać może je Unión Adarve, który swój mecz rozegra o 18. W przyszłym tygodniu rywalem podopiecznych Óscara Fernándeza będzie Alcalá, która zajmuje czwarte miejsce.

Atlético B – Villanueva 1-0 (0-0)