2dn.16godz.30min.

Atlético B vs. Getafe B 0-1: Rojiblancos wypadli ze strefy barażowej

Rezerwy Atlético po raz czwarty z rzędu nie zdołały wygrać w Tercera División. W 26. kolejce Rojiblancos przegrali u siebie z Getafe B 0-1 i wypadli ze strefy barażów o awans do Segunda División B.

Gospodarze radzili sobie lepiej od rywali, lecz ich poczynania nie przyniosły spodziewanego efekty. Dobrze w bramce Azulones prezentował się David Gil, który jest wychowankiem Colchoneros. Po przerwie podopieczni Óscara Fernándeza nadal starali się o decydujące trafienie, lecz sztuka udała się przeciwnikom na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry.

Po 26. kolejce Atleti zajmuje 5. pozycję w tabeli grupy VII Tercera División, lecz strata do lidera wynosi zaledwie pięć punktów. W następnej serii gier przeciwnikiem madrytczyków będzie Internacional, który plasuje się o trzy pozycje niżej.

Atlético B – Getafe B 0-1 (0-0)