Dziś mamy:24 April, 2024
3dn.6godz.23min.

Atlético B straciło szansę na awans do Segunda División

Rezerwy Atlético Madryt przegrały u siebie 0-1 z Navalcarnero w spotkaniu 36. kolejki Segunda Divsión B. Była to trzecia z rzędu porażka Rojiblancos, którzy stracili wszelkie szanse na udział w barażach o awans do wyższej ligi.

W pierwszej połowie okazję do objęcia prowadzenia mieli Colchoneros, lecz strzał Salomóna Obamy został sparowany do boku. Po zmianie stron, w 54. minucie zwycięstwo przyjezdnym dał Barbosa. Gospodarze próbowali gonić wynik, lecz bezskutecznie. W doliczonym czasie gry czerwoną kartkę obejrzał trener Atlético, Óscar Fernández, który podważał decyzje sędziego, nazywając jego pracę „najgorszym arbitrażem w tym sezonie”.

Atleti na dwie kolejki przed końcem zajmuje dziewiątą pozycję z 50 punktami na koncie. 6 maja ekipa z Madrytu zmierzą się na wyjeździe z Guijuelo.

Atlético B – Navalcarnero 0-1 (0-0)