Dziś mamy:28 March, 2024
4dn.4godz.45min.

Atlético B 0-2 Fuenlabrada: Druga porażka z rzędu

Atlético B przegrało na własnym boisku z Fuenlabradą 0-2 w meczu ósmej kolejki Segunda División B. Dla podopiecznych Óscara Fernándeza ponieśli drugą porażkę z rzędu.

Żadna z drużyn nie była w stanie przejąć wyraźnej inicjatywy w pierwszej połowie, a niezłą okazję na zdobycie bramki miał Cristian Rodríguez, po zmianie stron jeszcze lepszą okazję miał Alberto Ródenas, lecz nadal utrzymywał się wynik bezbramkowy. W 69. minucie na prowadzenie wyszli goście po golu Dioniego Villalby, natomiast trzynaście minut później wygraną przypieczętował Hugo Fraile.

Po ośmiu meczach Rojiblancos zajmują dziewiąte miejsce w tabeli grupy I i mają dwa punkty straty do strefy barażowej. Okazją do odkucia się będzie wyjazdowy mecz z San Sebastián Reyes, który odbędzie się 15 października o 12:00.

Atlético – Fuenlabrada 0-2 (0-0)

[0-1] Dioni Villalba 69’

[0-2] Hugo Freile 82’

Żółte kartki: Sergi, Cristian, Olabe, Manny (Atlético); Hugo, Yaw (Fuenlabrada)

Skład Atlético: Miguel San Román – Rafa, Sergi, Antonio Montoro, Tachi, Roberto Olabe, Arona Sané (Juan Moreno, 78’), Toni Moya, Alberto Ródenas (Christian Perales, 78’), Cristian Rodríguez (Manny, 69’), Rubén Fernández

Skład Fuenlabrady: Jordi Codina – Mikel Iribas, Fran García, Armando Lozano, Cata Díaz, Luis Milla, Yaw Annor(Dani Fernández, 74’), Paco Candela (Álvaro Bravo, 64’), Dioni Villalba, Cristóbal Márquez, Hugo Freile (Miguel Atienza, 86’)