Dziś mamy:19 April, 2024
2dn.6godz.59min.

Aravaca vs. Atlético B 2-0: Niewykorzystane potknięcie lidera

Rezerwy Atlético przegrały z Aravacą 0-2 w wyjazdowym meczu 15. kolejki Tercera División. Spotkaniu towarzyszyły trudne warunki gry spowodowane ulewą, która pokryła boisko licznymi kałużami. Potknięcia zaliczyli najgroźniejsi rywale Rojiblancos, więc podopiecznym Óscara Fernándeza udało się obronić drugą pozycję w tabeli grupy VII. Liderujące Getafe B ma punkt przewagi.

W pierwszym kwadransie spotkania okazję na bramkę miał Perales, ale szybka interwencja Morána temu zapobiegła. W 26. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze za sprawą Olalli, który głową skierował piłkę do bramki nie dając szans Bernabé na skuteczną obronę. W drugiej połowie losy meczu próbował odwrócić Perales oraz jego koledzy. Ostatecznie w doliczonym czasie gry po kontrataku Aravaki prowadzenie podwyższył Sergio Díaz i ustalił wynik pojedynku.

Aravaca – Atlético B 2-0 (1-0)

[1-0] Olalla 26’

[2-0] Sergio Díaz 90+5’

Żółte kartki: Sergio Díaz, Jeisson, Trujillo, Morán (Aravaca); Sergi, Tachi, Juan Moreno, Alex (Atlético B)

Skład Aravaki: Morán – Trujillo, Charly, Sergio Díaz, Alberto, Toñín, Bermúdez (Prior, 88’), Kike, Jeisson (Mayorga, 90’), Ocaña, Olalla (Villa, 80’)

Skład Atlético B: Bernabé – Tachi, Alex, Montoro, Sergi (Caio, 72’) – Toni Moya (Arona, 60’), Olabe, Rentero (Juan Moreno, 60’) – Zaka, Rober, Perales

Źródło: clubatleticodemadrid.com