AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 13 listopada 2018, 17:51. Na stronie przebywa 395 kibiców.
Strona głównaAntoine Griezmann potwierdził pozostanie w Atlétic...

Antoine Griezmann potwierdził pozostanie w Atlético

14.06.2018; 22:22, Manian

Antoine Griezmann podjął decyzję o pozostaniu w Atlético Madryt na kolejny sezon. Wkrótce piłkarz podpisze nowy kontrakt z klubem do 2023 roku, który znacznie zwiększy jego pobory.

 

Francuz od jakiegoś czasu wahał się nad pozostaniem w obecnym klubie lub przejściem do FC Barcelona. Napastnik stwierdził, że o swoich zamiarach poinformuje przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata, a później doprecyzował, że wszystko wyjaśni się przed pierwszym meczem Trójkolorowych.

 

Dziś o 21:15 kanał #0 wyemitował dokument o Principito, pod koniec którego potwierdził, że w przyszłym sezonie nadal będzie reprezentował barwy Rojiblancos.

 

-  Atlético robi wszystko co możliwe, aby zespół się rozwijał. Widzę ogromny wysiłek, aby doprowadzić do wzmocnień i chcę zostać. Zdecydowałem się zostać, aby pokazać wszystkim, że ufam drużynie i że się nie myliłem – powiedział 27-latek.Źródło: "AS"

Fajnie, że jesteśmy w stanie przekonać do zostania jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Pytanie, czy klauzula zostanie zwiększona?

Jaruzel / 4 miesiące temu

Cieszę się, że zostaje bo to oznacza, że mamy przekozacki skład, ale jestem zniesmaczony tą całą otoczką. Oglądałem to z zażenowaniem i nawet nie dowierzałem w to co widzę, pomijając już nawet to co mówił. W pewnym sensie mu współczuje, bo jeśli nie będzie grał na miarę swojej pensji to marnie widzę jego los na Metropolitano. Z drugiej strony jednak nie owijał w bawełnę, tylko mówił jak jest, to normalne, że piłkarze wybierając klub zwracają w szczególności uwagę na zarobki.

Jaro95 / 4 miesiące temu

Gdyby nie został dla szmalu, nie żądałby absurdalnej podwyżki. BADUM! TSSSS!!!

Szczerze wolałbym, żeby odszedł, byle nie do La Liga. Jest świetnym napastnikiem, ale sam meczu nie wygra. Według mnie na tak wysoką gażę nie zasługuje.

Matheo / 4 miesiące temu

Ciesze sie ze zostaje i wierze ze nie dla chajsu.

BUDZU17 / 4 miesiące temu

Oby tylko na serio byly te wzmocnienia !!! Tylko nie wiem za co...

BUDZU17 / 4 miesiące temu

Każdy dusi hajsu ile może, takie prawo dżungli

kamil6 / 4 miesiące temu

Sytuacja z gatunku loss-loss. Tyle dobrze, że 27-letniego Francuza nie zastępujemy 30-letnim Argentyńczykiem.

Ravelhof / 4 miesiące temu

Fajnie, że został, ale nie sądzę, że wygrała miłość do klubu, raczej duzo wyższa pensja. Dla mnie to nieistotne, ważne, żeby był w formie.

johny / 4 miesiące temu

Atencjusz z niego niesamowity, ale przeboleję to, jeśli będzie grać na swoim poziomie.

steken / 4 miesiące temu

No i pięknie .

mim / 4 miesiące temu
Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski