Alaves vs Atletico Madryt
2dn.9godz.13min.
14.00 X3.40 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Alevín A na półfinale skończyli zmagania w LaLiga Promises

Drużyna Atlético Madryt do lat 12 na półfinale skończyła zmagania w tegorocznej edycji LaLiga Promises. Na tym etapie rozgrywek lepsi okazali się rówieśnicy z Barcelony, którzy wygrali 2-1.

Pierwsi z bramki cieszyli się gracze ze stolicy, którzy w 16. minucie objęli prowadzenie za sprawą gola strzelonego przez Boñara głową. Przy minimalnym prowadzenie Colchoneros schodzili na przerwę po dwudziestu minutach potyczki (mecze rozgrywane są 2×20 minut). Po zmianie stron lepiej radzili sobie piłkarze z Katalonii i w 25. minucie doprowadzili do wyrównania, a trafienie zaliczył Pau Fernández. Trzy minuty później padł drugi gol dla Barcelony, która nie oddała prowadzenia do końca meczu.

W finale zagra zatem Blaugrana, która o zwycięstwo w turnieju zmierzy się z Villarrealem. Los Amarillos po emocjonującym meczu wyeliminowali Real Madryt dopiero po rzutach karnych.